Dangus

Ar mes teisiame tamsos būtybes?

Klausimas: Jėzus sako, kad viskas, gana, ir mes išsakome daug teismo prašymų, susijusių su šiuo teiginiu, kad „viskas, gana“. Mes išsakome prašymus pašalinti tamsos būtybes. Ar turime jas nuteisti, o gal jos gali pasirinkti: pereiti į šviesą ar likti tamsoje?

Atsakymas iš Kim Michaels konferencijoje Los Andžele 2015 metais:

Aš į tai atsakysiu, kadangi apie tai buvo kalbėta diktavime. Tamsos būtybėms yra suteikiamas pasirinkimas. Anksčiau kai kurie žmonės galvojo, kad tai reiškia jų galą, ir iš tiesų egzistuoja tam tikras jėgos elementas, tačiau joms visada yra suteikiamas pasirinkimas, ar jos reaguos į šviesą ar ne.

Jeigu jos į šviesą nesureaguoja, tai iš tiesų nėra bausmė. Iš tiesų yra taip, kad jos nemato, jog Žemė kyla aukštyn ir nenori judėti aukštyn kartu su ja, tad tai tiesiog nebėra ta aplinka, kurioje jos galėtų augti. Šitaip jos sau gali susikurti tik dar daugiau karmos.

Tai iš tiesų yra gailestingumo aktas, kad jos yra pašalinamos į kitą vietą, kurioje turės daugiau galimybių augti negu čia. Ir jos taip pat nebestabdys visos likusios planetos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels