Ilonas Maskas ir puolusi sąmonė

Klausimas: Ar Ilonas Maskas yra puolusi būtybė, kadangi, kaip žinome, jis yra turtingiausias žmogus Žemėje, tačiau jis taip pat padėjo sukurti elektromobilius? Regis, jis gina žodžio laisvę ir kitus dalykus, kurie yra demokratijos ir laisvos valios dalis. Iš jo kalbų neatrodo, kad jis būtų puolusi būtybė, tačiau galbūt egzistuoja kiti jo asmenybės aspektai, kurie yra puolusios prigimties.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2022 m. vebinare „Demokratija ir Kristiškumas“.

Mes labai atsargiai renkamės, kaip atsakyti į tokius klausimus kaip šis, atsargiai renkamės, ką įvardinti puolusia būtybe, o ko ne. Šiuo atveju pasakyčiau, kad yra daug žmonių, ir Ilonas Maskas yra vienas iš tokių pavyzdžių, kurie iš ankstesnių gyvenimų yra atsinešę puolusios sąmonės elementų. Jie nenupuolė ankstesnėje sferoje, tačiau jie prisiėmė puolusios sąmonės elementų. Ir tai juos skatina tapti labai susikoncentravusiais į save, labai susitelkusiais į save, tad jie turi šį troškimą sukurti verslą, įgyti visus šiuos turtus, jie turi troškimą, kad į juos būtų žiūrima kaip į svarbius žmones, galinčius atnešti progresą ir taip toliau.

Jeigu pažvelgsite į pasaulio istoriją, matysite, kad buvo daug, daug ambicingų žmonių pasaulyje, ir ne visi jie buvo puolusios būtybės. Tačiau dažnai jie buvo labai susikoncentravę į save, dideli narcizai, ir turėjo labai mažai empatijos kitiems žmonėms. Ir jie buvo labai susikoncentravę kažką atnešti, tačiau jų motyvacija buvo išaukštinti save, kad kiti žmonės juos laikytų ypatingais žmonėmis. Tai nereiškia, kad negalėjome naudotis šiais žmonėmis tam tikroms idėjoms ir išradimams perduoti. Tačiau jie buvo labai susikoncentravę į save, labai motyvuoti sukurti tam tikrą savo įvaizdį ir palikti tam tikrą savo pėdsaką, ir būtent tai buvo varomoji jų jėga.

Jais vis dar, kaip sakiau, gali būti pasinaudota kaip instrumentais pozityviems pokyčiams atnešti. Tačiau, žinoma, daugeliu atvejų jie taip pat tapo negatyvių pokyčių nešimo instrumentais. Tai iš tiesų yra gerų ir nelabai gerų dalykų kratinys. Ir vienas iš dalykų, kurį galite mėginti įžvelgti tokiuose žmonėse, yra štai kas: Kaip jie elgiasi su žmonėmis savo įmonėje, su savo darbuotojais, kaip jie su jais elgiasi? Ar jie su jais elgiasi gerai? Ar moka jiems kaip įmanoma mažiau? Ar kelia jiems nepagrįstus lojalumo reikalavimus? Ir kiti panašūs dalykai. Kaip jie bendrai elgiasi su žmonėmis? Ar jie siekia padėti žmonėms? Ar jie siekia sukurti pokytį, kuris padėtų jiems išgarsėti? Ar viso to centras yra jie patys?

Tai, vėlgi, nebūtinai reiškia, kad jie yra puolusios būtybės, tačiau iš tiesų galėjo būti paveikti puolusios sąmonės, kuomet jie, daugeliu atvejų, įkvėpimo sėmėsi iš žmonių, kurie buvo puolusios būtybės. Ir jie žavėjosi šiais žmonėmis, laikė juos idealu, savo dievaičiais, savo įkvėpimu, sakydami: „Ir aš to noriu.“

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2022 Kim Michaels