Kaip išsilaisvinti nuo apsėdimo

Klausimas: Daugelį metų buvau apsėstas padaro. Po susiderinimo su Kristumi viduje, tą vakarą lovoje mane kažkas stipriai sugriebė už širdies. Maniau, kad tai Jėzus ir nesipriešinau, tačiau tai buvo apsėdimo padaras, apsimetantis Jėzumi. Tuo laiku buvau pradedantysis pakylėtųjų mokytojų mokymuose, todėl neturėjau pakankamai įžvalgumo. Daugelį metų prašiau Arkangelo Mykolo ir Astrėjos išlaisvinti mane nuo šio apsėdimo. Supratau, kad turiu atskirąją savastį, kuri nori būti ypatinga arba turėti ypatingų gebėjimų, tad aš ją užgesinau. Mąsčiau, ar kartais nesudariau sutarties su velniu, ir priėjau išvados, kad to nepadariau, nors tai galėjo įvykti ankstesniame gyvenime. Ir visgi nusprendžiau nutraukti tą sutartį. Išsklaidžiau atskirąją savastį arba dvasią, kuri nenorėjo, kad priiminėčiau savarankiškus sprendimus, ir prisiekiau prisiimti atsakomybę už save. Kodėl taip yra, kad nepaisant visų mano pastangų, į mano maldas nėra atsakoma? Ką dar daugiau man reikia padaryti? Labai noriu išsivaduoti iš šios Skaudžių Smūgių Mokyklos. Noriu pasiekti sąmonės augimą. Mylimi Pakylėtieji Mokytojai, prašau, padėkite man išsilaisvinti nuo apsėdimo.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Kaip daug kartų sakėme, šaukinių ir invokacijų ar maldų kalbėjimas pakylėtiesiems mokytojams negali veikti prieš jūsų laisvą valią. Turite suprasti, kad apsėdanti būtybė negali jūsų apsėsti prieš jūsų laisvą valią. Tai gali nebūti sąmoningai jūsų priimtas sprendimas. Gali būti, kad sąmoningai neprisikvietėte tos būtybės, tačiau pasiekėte tašką, tikėtina, ankstesniame gyvenime, kai buvote pasiekę dugną, jautėte, kad kenčiate, ir jautėte, kad tai jums buvo primesta išorinių aplinkybių, ir nenorėjote prisiimti pilnos atsakomybės už save ir savo proto būseną. Šis apsėdimo padaras jums pasiūlė suteikti pranašumą, kad jeigu įsileisite jį į savo protą, jis priiminės tam tikrus sprendimus vietoj jūsų, tad jums nereikės tų sprendimų priiminėti patiems ir prisiimti pilnos atsakomybės už save. Norėdami išsilaisvinti nuo apsėdimo padaro, turite naudotis mokymais ir įrankiais, kad atrastumėte pasąmonės savastį arba savastis, kurios jus verčia nenorėti prisiimti atsakomybės ir priiminėti sprendimų, ir kai tai paleisite, padaras privalės išeiti ir išeis, nes tuomet jūsų prašymai ir maldos pakylėtiesiems mokytojams ims veikti.

Turi labai atidžiai apie tai pamąstyti. Rekomenduočiau naudotis dvasinių traumų gydymo knyga, ir naudotis tenai pateikiamais įrankiais, mėginant atskleisti šias savastis, kurios daugeliui žmonių, kurie yra apsėsti, ateina iš gimimo traumos. Ir kai pamatysite savastį, kai pamatysite iliuziją, kai nuspręsite, kad esate pasiruošę prisiimti pilną atsakomybę už save, tuomet padaras nebegalės pasilikti jūsų energetiniame lauke.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels