Ar gali avataras grįžti į natūralią planetą?

Klausimas: Ar galėtų aukštesniame sąmonės lygyje esantis avataras dar kartą įsikūnyti natūralioje planetoje prieš savo pakylėjimą? Jeigu tai nėra įmanoma, tuomet kodėl?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Taip, tai iš tiesų yra įmanomas scenarijus. Kai kurie avatarai pasiekia tašką, kuriame įveikia gimimo traumą, išsilaisvina nuo visų savasčių, kurias buvo susikūrę reaguodami į Žemę, tačiau vis dar jaučia turintys tam tikras atskirąsias savastis iš natūralios planetos. Ir dabar jie nusprendžia grįžti į natūralią planetą ir jas įveikti tenai. Tai nutiko su daugeliu avatarų, ir tai iš tiesų vyks ir ateityje.

Tačiau daugelis avatarų taip pat nusprendė, kad nori pakilti iš Žemės. Ir kaip sakiau, niekas iš tiesų jums negali sukliudyti įveikti šių savasčių čia, Žemėje. Ir pozityvus aspektas, atliekant tai iš Žemės, yra, kad pakildami iš Žemės, jūs sukuriate didžiulę trauką kolektyvinei Žemės sąmonei. Tam tikra prasme, galėtume sakyti, kad galite padaryti didesnį poveikį nenatūraliai planetai, pakildami iš šios planetos, nei padarytumėte pakilę iš natūralios planetos, kadangi daugelis kitų tos natūralios planetos gyventojų gali būti arčiau pakylėjimo arba jau gali būti pakilę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels