Jūsų požiūris į Žemę pasakys jums, ar esate avataras

Klausimas: Šis klausimas yra apie avatarus ir pirminius Žemės gyventojus. Tarp pakylėtųjų mokytojų mokinių yra tiek avatarų, tiek pirminių Žemės gyventojų. Šie gyvybės srautai turi tą patį tikslą – kelti savo sąmonę, tačiau jų vaidmenys Žemėje skiriasi. Ar yra koks nors būdas mokiniams išsiaiškinti, ar jie yra avatarai, ar pirminiai Žemės gyventojai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. Korėjoje.

Na, dėl praktinių tikslų tai nėra taip svarbu žinoti, kadangi, kaip taip pat buvo pasakyta klausime, pamatinis mechanizmas, su kuriuo susiduriate dvasiniame kelyje, yra labai panašus. Egzistuoja tam tikra priežastis, kodėl mes perduodame šiuos mokymus specifiškai avatarams. Yra daug pakylėtųjų mokytojų mokinių, tiesą sakant, didžioji pakylėtųjų mokytojų mokinių dalis yra avatarai, ir jiems reikia suprasti savo požiūrį į Žemę. Tai iš tiesų yra dalykas, kurį jūs turite pajausti iš vidaus, ir jūs tai galite padaryti ištirdami, koks yra jūsų požiūris į Žemės planetą.

Ką jaučiate šiai planetai? Ar visada jautėte, kad esate čia svetimi? Ar visada jautėte, kad tiek daug dalykų vyksta šioje Žemėje, kuriuos žinote neturint čia vykti? Tai tuomet yra ženklas, kad esate avataras.

Jeigu jūs, kita vertus, jaučiate stiprų ryšį su Žeme, galbūt stiprų ryšį su gamta, ir jaučiate didelę meilę bei pagarbą šiai planetai, tuomet labiausiai yra tikėtina, kad esate vienas iš pirminių gyventojų. Galėtume, norėdami tai supaprastinti, sakyti, kad jeigu iš tiesų mylite Žemę, esate vienas iš pirminių gyventojų, kadangi dauguma avatarų Žemės iš tiesų nemyli. Jie į ją žiūri kaip į planetą, kurioje buvo labai skaudžiai sužeisti, jie į ją žiūri kaip į planetą, kuri jiems kėlė labai didelius iššūkius ir buvo labai sunki, nes nuvylė jų lūkesčius, kuriuos jie turėjo prieš čia atvykdami.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels