Grynosios sąmonės meditacija ar susiderinimas su mokytojais

Klausimas: Ar pakylėtieji mokytojai meditaciją, ypač grynosios sąmonės meditaciją, laiko efektyviu įrankiu susiderinti su AŠ ESU Esatimi ir pakylėtaisiais mokytojais? Ar mokiniai, kurie dar tik neseniai yra susipažinę su pakylėtųjų mokytojų mokymais ir meditacija, turėtų mokytis meditacijos kaip susiderinimo įrankio? Ar mokiniai, kurie jau yra patyrę medituotojai, turėtų naudotis meditacija kaip susiderinimo įrankiu?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Na, yra daug skirtingų meditacijos formų. Ir yra tokių meditacijų, kurių tikslas yra padėti jums išgyventi grynąją sąmonę, kurioje įžengiate į tokią proto būseną, kurioje patiriate tai, apie ką mes kalbame, sakydami, kad Sąmoningasis AŠ gali išeiti iš savo įprastinio suvokimo filtro ir patirti save kaip grynąją sąmonę. Ir tai yra vertingas įrankis daugumai žmonių. Yra žmonių, kurie neturėtų to daryti, nes jie nėra tam pasirengę. Tačiau daugeliui žmonių tai gali būti vertingas įrankis.

Tuo nenoriu pasakyti, kad visi pakylėtųjų mokytojų mokiniai turėtų tai daryti. Tačiau pagal tai, kaip yra suformuluotas klausimas, aš nesakyčiau, kad tokio pobūdžio meditacija yra tinkama susiderinimui. Šios rūšies meditacijos tikslas yra padėti jums patirti grynąją sąmonę, nuogą sąmonę, sąmonę be minčių, be jokios struktūros. Ir tai gali jums būti vertinga, kad suvoktumėte, jog egzistuoja alternatyva jūsų įprastinei sąmonei, kuri yra tokia pilna minčių, jausmų ir struktūrų.

Tačiau, kad galėtumėte susiderinti su pakylėtaisiais mokytojais, jums nereikia nuogos sąmonės, tuščios sąmonės, jums reikia susiderinti su pakylėtųjų mokytojų vibracija. O šiam tikslui aš labiau rekomenduočiau naudotis mūsų šaukiniais ir invokacijomis, ypač naujai su mokymais susipažinusiems žmonėms.

Dažnai yra taip, kad daugeliui žmonių, kurie yra naujai susipažinę su mokymais, reikia pereiti laikotarpį, per kurį jie įtvirtintų dvasinę apsaugą, transformuotų neharmoningas energijas savo keturiuose žemesniuosiuose kūnuose ir naudotųsi Astrėja, prašydami išlaisvinimo nuo bet kokių saitų su kolektyvine sąmone ar žemesnėmis esybėmis. Per šį laikotarpį gali būti sunku susiderinti, ir taip pat gali būti sunku patirti grynąją sąmonę.

Tačiau, kai pereinate tą laikotarpį, jūs vis dar galite naudotis invokacijomis ir šaukiniais. Tačiau retkarčiais, tiesiog pabūkite tyloje. Tiesiog atsisėskite ir pamėginkite būti atviroje, neutralioje proto būsenoje. Tai nebūtinai reiškia, kad neturėsite jokių minčių, ir jums tikrai nereikia įsitempti ir stengtis užgniaužti mintis, tačiau galite siekti kuo didesnio atvirumo ir neutralumo. Sukalbėję šaukinius, išklausę diktavimo, galite tiesiog paskirti keletą minučių pasėdėti ir susiderinti su mokytojo buvimu.

Jūs, žinoma, taip pat galite kalbėti noveną, mes turime noveną Didžiajam Dieviškajam Vedliui, kuomet paimate šaukinį Dieviškajam Vedliui ir kalbate jį devynis kartus į dieną, o kai sukalbate šį šaukinį, paiimate užrašų knygutę ir rašote viską, kas jums ateina, neteisdami ir neanalizuodami. Tą patį galite daryti su bet kuriuo mokytoju, kuris turi jam skirtą šaukinį. Jūs taip pat galite, jeigu to norite, daryti tai išklausę diktavimo, galite praktikuoti šį pratimą, tiesiog atsisėsdami su užrašų knygute ir rašydamiesi bet kokias jums ateinančias mintis, jų neteisdami ir neanalizuodami.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels