Dangus

Kaip žmonės, kurie nėra atviri pakylėtiesiems mokytojams, gali transformuoti negatyvią energiją?

Klausimas: Šis klausimas būtų apie negatyvios energijos transformavimą. Pakylėtieji mokytojai perdavė nemažai technikų, kurios gali nuskaistinti negatyvią mumyse esančią energiją. Ar įmanoma žmonėms, kurie nėra atviri pakylėtųjų mokytojų mokymams ir nežino apie šaukinius ar invokacijas, transmutuoti negatyvią energiją, naudojantis technikomis, kurios nebuvo perduotos pakylėtųjų mokytojų, kad galėtų pagreitinti psichologinio gijimo procesą? Jeigu taip, kai kažkas mėgina transformuoti negatyvią energiją arba kai koks nors psichoterapeutas ar konsultuojantis psichologas mėgina padėti savo klientui transformuoti negatyvią energiją, ar gali klientas transformuoti savo paties negatyvią energiją? Ar gali terapeutas padėti savo klientui transformuoti negatyvią energiją, jei tik terapeutas sugeba susiderinti su savo širdimi ir koherentiškai naudoti bet kokią techniką? O jeigu tai neįmanoma, ar galėtumėte pasakyti, į kokius kitus kriterijus, renkantis efektyvias technikas, turėtų atsižvelgti tie, kurie nėra atviri pakylėtųjų mokytojų mokymams ir technikoms?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Manau, kad matote šio klausimo ironiją, jog prašote pakylėtojo mokytojo pasakyti žmonėms, kurie nėra atviri pakylėtiesiems mokytojams, kaip transformuoti energiją. Kai kalba eina apie energijos transformavimą, turite suprasti, jog tam, kad energija, kurios vibracijos buvo pažemintos į baime grįstos energijos vibracijas, galėtų būti transformuota, vienintelis būdas tai padaryti yra gauti aukštesnės vibracijos energiją. O iš kur gali ateiti ši energija? Tiktai iš pakylėtosios karalijos.

Na ir dabar, tai nereiškia, kad žmonės privalo žinoti apie pakylėtuosius mokytojus ar tikėti pakylėtaisiais mokytojais, kad galėtų gauti tokią energiją. Tačiau jie turi gauti energiją iš aukštesnės karalijos. Tiktai meile grįsta vibracija gali transformuoti baime grįstą energiją. Tad amžių bėgyje žmonės, žinoma, rado būdų susiderinti su mūsų perduodamos dvasinės energijos srautu. Jie nežinojo apie pakylėtuosius mokytojus, jie galėjo netikėti pakylėtaisiais mokytojais, tačiau jie rado kažkokį būdą atverti savo esybės kanalus, kad galėtų gauti šią energiją ir ją nukreipti. Ir kad ir kaip jie tai bedarytų, tai, žinoma, yra teisėtas būdas, jei tik jie susiriša su meile grįsta energija. Tam gali būti naudojama malda, invokacijos, mantros, „OM“ kartojimas. Yra žmonių, kurie išmoko įvairias technikas: egzistuoja Reiki, kai kurie žmonės gali tiesiog susiderinti su savo širdimi naudodamiesi savo intuiciniais gebėjimais ir jų pagalba susiderindami su šiuo aukštesniu energijos srautu. Ir tuomet jie gali padėti kitiems žmonėms.

Jeigu kalbame specifiškai apie terapeutus, tuomet terapeutas turėtų būti bent jau kažkiek atviras savo intuicinių gebėjimų naudojimui ir jis turėtų turėti gebėjimą susiderinti su aukštesnių dažnių energijos srautu. Kitaip terapeutas negalės įgyti priėjimo prie aukštesnės energijos. Dažnai terapijos sesijose nutinka taip, kad gydūnas arba terapeutas turi tikrą troškimą padėti klientui ar pacientui. Ir daugeliu atvejų gydūnas arba terapeutas per šį savo troškimą perima negatyvią kliento energiją. Ir tai palengvina kliento situaciją, kadangi jis nebejaučia šios energijos naštos. Tačiau tai reiškia, kad terapeutas turėjo perimti šią energiją ir dabar turi su ja kažkaip tvarkytis.

Ir yra žmonių, kurie turėjo tam tikrus dvasinius pasiekimus, jie apsiskelbė gydūnais, jie ryžosi perimti energiją iš kitų žmonių. Ir tai kurį laiką veikė dėl jų ankstesnių gyvenimų pasiekimų. Tačiau gali ateiti momentas, kai jie ant savęs yra perėmę labai daug energijos. Ir jie nežino jokio efektyvaus būdo ją transmutuoti, tad ji pradeda juos slėgti. Jie gali patirti įvairias psichologines problemas ar netgi fizines ligas, kurias gali sukelti šis kitų žmonių energijos prisiėmimas. Ir mes, žinoma, to visiškai nerekomenduojame iš pakylėtojo lygmens. Mes netgi nerekomenduojame, kad terapeutas arba gydūnas perimtų energiją iš klientų. Mes rekomenduojame, kad terapeutas padėtų klientams transformuoti energiją. Ir, žinoma, būtent dėl to perdavėme savo šaukinius ir invokacijas, kadangi jie yra pats efektyviausias mūsų iki šiol perduotas būdas tai padaryti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels