Dangus

Raskite dvasinį mokymą, kuris rezonuoja su jūsų esybe

Klausimas: Turiu klausimą nuo draugės, kuri nejaučia jokio džiaugsmo mokymuose, ir kalbėdama šaukinius bei invokacijas jaučiasi išsunkta ir be energijos, jaučiasi palikta ir vieniša. Kodėl?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Mes negalime perduoti mokymo, kuris būtų veiksmingas visiems žmonėms, tad jeigu jaučiate, kad tai iš jūsų išsunkia energiją – kad tai nėra jums, tuomet neturėtumėte savęs versti sekti šiuo mokymu, bet tiesiog susiraskite kitą dvasinį mokymą, kuris labiau rezonuoja su jūsų esybe, su jūsų dabartiniu sąmonės lygiu, su jūsų kultūra.

Mes nesakome – ir niekada nebuvo tokių teiginių iš mūsų pusės, – kad tai yra aukščiausias ir vienintelis mokymas, ir kad turėtumėte prisiversti sekti šiuo mokymu. Mes tikrai nenorime, kad kas nors jaustų, jog jeigu negali sekti šiuo mokymu, kažkas su juo yra ne taip. Esmė čia tiesiog yra susirasti kitą dvasinį mokymą, kuris būtų jums veiksmingas. Mes, žinoma, esame perdavę ir kitus mokymus. Mes įkvėpėme kitus dvasinius mokytojus atnešti įvairius dalykus, tad turėtumėte sugebėti atrasti kažką, kas jums būtų veiksminga.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels