Dramatiškos patirtys dvasiniame kelyje

Klausimas: Pakylėtieji mokytojai sako, kad jie duoda sistematišką kelią, kuriuo eidami palaipsniui galime pakelti savo sąmonę į vis aukštesnius ir aukštesnius lygmenis. Tačiau aš savo kelionėje šiuo keliu atradau, kad man tai negalioja, nes didžiąją laiko dalį man tai buvo egzistencinių krizių, šokiruojančių patirčių ir katastrofiškų situacijų virtinė. Kodėl taip yra, kad kai kuriems iš mūsų tenka mokėti labai didelę kainą už dvasinį augimą, kai tuo tarpu kiti gyvena ir auga be panašių kraštutinumų ir nepatirdami šių dramų, per kurias jų gyvenimas yra daug kartų apverčiamas aukštyn kojomis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Amerikai skirtame vebinare.

Na, yra ankstesnis šiek tiek panašus klausimas. Ir atsakydama į tą klausimą sakiau, kad daugelis žmonių, kurie yra atviri mokymams, kuriuos mes perduodame šioje dispensacijoje, arba apskritai yra atviri pakylėtųjų mokytojų mokymams, atviri jie yra dėl to, kad jūsų Dangiškajame Plane yra įrašyta, jog tai gali būti jūsų paskutinis gyvenimas Žemėje. Ir todėl jūs pasirinkote sau tokias aplinkybes, kuriose patiriate dramatiškesnius įvykius, kuriuos jums yra sunkiau ignoruoti. Tai nėra nesuderinama su mūsų teiginiu, kad egzistuoja sistematiškas kelias, kuriuo galite eiti. Mes nebūtinai sakėme, kad sistematiškas kelias yra visiškai tolydus, laipsniškas procesas. Kalbėjome apie įvairias situacijas kelyje, įvairius lūžio taškus kelyje, kai galite patirti dramatiškesnius patyrimus.

Tačiau aš tik pasakysiu, kad dramatiškesni patyrimai, ypač tie, kurie sujaukia, apverčia jūsų gyvenimą aukštyn kojomis, yra, taip sakant, neišrištos psichologijos pasekmė. Tai sakau ne tam, kad jus kaip nors kaltinčiau. Kaip sakiau, yra labai tikėtina, kad nusprendei, jog nori šitai pereiti šiame gyvenime, nori patirti šiuos dramatiškus patyrimus, kad užsitikrintum, jog negalėsi ignoruoti pamokų, kurias tau reikia išmokti. Tačiau iš tiesų yra daug dvasingų žmonių, išgyvenusių šiuos dramatiškus patyrimus savo gyvenime, kurie galėtų gauti didelę naudą iš mūsų mokymų apie atskirąsias savastis, kadangi šio labai dramatiško patyrimo pojūtis iš tiesų ateina iš atskirosios savasties. Ir viskas priklauso nuo to, kiek stipriai kabinatės į tą atskirąją savastį, kiek priešinatės pamatyti savastį ir atlikti pokytį, įveikiant savastį, pamatant iliuziją ir leidžiant jai mirti. Kiek jūs priešinatės pamatyti tai, ką jums reikia pamatyti, kad galėtumėte paleisti tą savastį.

Yra žmonių, kurie tą pačią pamoką patyrė daug kartų tame pačiame gyvenime, nes jie nepamatė to, ką norėjo pamatyti. Tačiau jie yra taip ryžtingai nusiteikę ir norintys tai pamatyti, kad pasąmoningai prisitraukia prie savęs tokias situacijas, idant, taip sakant, priverstų save sąmoningai pamatyti tai, ką pamatė prieš ateidami į įsikūnijimą ir įrašydami tai į savo Dangiškąjį Planą.

Tad jeigu turėjote labai dramatišką arba sunkų gyvenimą, atsitraukite truputį atgal, naudokitės mūsų mokymais ir pamąstykite: kokią pamoką aš norėjau priversti save išmokti, kurios dar neišmokau? Ko aš nepamačiau? Ką šios dramatiškos patirtys yra skirtos man parodyti? Egzistencinė krizė nėra Sąmoningojo AŠ krizė, tai yra atskirosios savasties krizė, tačiau ji kyla dėl to, kad Sąmoningasis AŠ yra taip stipriai susitapatinęs su atskirąja savastimi, kad nesugeba iš jos išlipti ir pažvelgti į krizę iš neutralios perspektyvos, iš kurios žvelgiant, tai nėra krizė.

Yra būdas to išvengti. Na ir dabar, galite sakyti, kaip tai sakė kai kurie žmonės: „Šios krizės mane paskatino greičiau progresuoti.“ Ir taip, galbūt jos tai padarė, o galbūt to nepadarė, bet tai iš tiesų nėra svarbu. Svarbiausia yra, kad pasakytumėte: „Gerai, mano gyvenimas buvo toks, koks jis buvo iki šio momento, bet dabar aš esu čia ir dabar esu pasiruošęs atsitraukti žingsnelį atgal, būti sąmoningesnis, naudotis įrankiais, kuriuos pakylėtieji mokytojai man davė, prašyti pagalbos, prašyti vedimo ir pamatyti tai, ko nepamačiau. Iš tiesų nėra svarbu, kaip pasiekiau šį tašką. Svarbiausia yra, kad judėčiau pirmyn nuo šio taško.“ Šis pasiuntinys turėjo tokį laikotarpį, kuomet jis sau nuolat kartodavo, kai susidurdavo su kažkokiais sunkumais: „Nuo šios akimirkos tik pirmyn.“ Būtent tai iš tiesų yra svarbu, tačiau, žinoma, kad galėtumėte judėti nuo šios akimirkos pirmyn, jums gali reikėti pamatyti, tiksliau, privalėsite pamatyti tai, ko iki šiol nematėte. Būtent į tai jums reikia sutelkti savo dėmesį. Būtent tam jums reikia atverti savo protą. Ir daugelis žmonių – ypač jeigu patyrėte daugiau nei vieną krizę savo gyvenime, galite turėti atskirąją savastį, kuri stipriai priešinasi šiam lūžiui, tad jums gali reikėti atsitraukti žingsnelį atgal ir pažiūrėti, kodėl taip yra. Kam aš priešinuosi? Ko aš nenoriu matyti, o tiksliau, ko atskiroji savastis mano pasąmonėje nenori, kad aš, Sąmoningasis AŠ, pamatyčiau? Kas tai yra? Ko aš nepamačiau? Ir tuomet ryžkitės paprašyti mūsų pagalbos, tačiau taip pat ryžkitės prašyti kitų žmonių, kurie galėjo matyti jus patiriant šias krizes, nes net jeigu guru būtų skruzdėlė, vis tiek jo arba jos klausykite.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels