Dangus

Iliuzijos, kurias prisiimame, kad nusileistume į 48 sąmonės lygį

Klausimas: Pirmajam įsikūnijimui Žemėje prisiėmėme iliuzijas nusileisti į 48 sąmonės lygį. Kur ir kaip mes prisiėmėme šias iliuzijas, ir kokios yra šios iliuzijos, ir kuo jos skiriasi skirtingiems gyvybės srautams?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Jūs prisiėmėte iliuzijas kurdamiesi keturis žemesniuosius kūnus, tad kai kurios iš šių iliuzijų yra specifinės identiteto karalijai, kai kurios mentalinei, kai kurios emocinei, ir galiausiai, kai kurios fizinei. Kai kurios iš jų yra aprašytos Kurse į Asmeninį Meistriškumą, kuriame Čohanai jus veda aukštyn per sąmonės lygmenis nuo 48 iki 96 lygmens. Šių iliuzijų aš čia neaprašinėsiu, nes, žinoma, yra daug tokių iliuzijų, ir kai kurios iš jų bus aprašytos ateityje perduotuose mokymuose.

Kai kurios iš jų jau buvo aprašytos ir kai kurias iš jų jums tiesiog reikia patiems atrasti. Iliuzijos yra bendros, ta prasme, kad egzistuoja bendra iliuzija kiekvienam sąmonės lygiui. Tačiau, žinoma, individo prote jos gali įgyti tam tikrą savitą atspalvį, kuris yra unikalus tam individui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels