Kaip padidinti savo psichines arba mentalines galias

Klausimas: Naujajame testamente, jeigu atidžiai jį skaitysime, pamatysime, kad Jėzus buvo dideles psichines ir mentalines galias turėjęs žmogus. Ar galėtumėte rekomenduoti įrankį ar įrankius, kurių pagalba galėtume padidinti savo mentalines galias?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels, perduotas Estijos konferencijoje 2017 m.

Na, visų pirma, mano mylimieji, niekada nepavargsiu padėti žmonėms Žemėje ar atsakinėti į klausimus, kurie yra užduodami su intencija augti. Kas liečia jūsų mentalinių ar psichinių galių padidinimą, nėra jokio specifinio įrankio, kurį norėčiau jums duoti, nes tai ateina natūraliai, einant keliu į Kristiškumą. Mes, žinoma, perdavėme daugybę įrankių, kurių pagalba galite progresuoti šiame kelyje.

Puolusios būtybės yra prigalvojusios įvairių sistemų psichinėms ir mentalinėms galioms didinti, ypač su tikslu daryti įtaką kitiems žmonėms. Pakylėtieji mokytojai to, žinoma, nemoko. Bendrai rekomenduojami įrankiai būtent ir yra tie įrankiai, kuriuos mes jums perdavėme.

Daugumai žmonių būtų naudinga savo studijas pradėti nuo kurso į asmeninį meistriškumą, kuriame einate per septynis spindulius, ir šis kursas yra specifiškai sukurtas padėti jums padidinti savo galias, savo proto gebėjimą valdyti materiją visuose septyniuose spinduliuose. Po to galite studijuoti kitas knygas: mano kursą į Kristiškumą, Maitrėjos knygą (Visrakčiai į Dvasinę Laisvę), Motinos Marijos knygas apie gausingą gyvenimą ir taip toliau.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels