Persijungimas tarp aukštesnės ir žemesnės sąmonės būsenų

Klausimas: Mylimi mokytojai, jaučiu jums didelę meilę ir dėkingumą už jūsų pagalbą ir palaikymą, kuriuos patyriau būdamas dvasiniame kelyje. Neseniai pradėjau dažniau patirti vidinės ramybės būsenas, kurios peržengia mano įprastinės sąmonės būsenos ribas. Šias būsenas galėčiau įvardinti kaip meilę, išsiplėtimą ir priėmimą. Tačiau po to staiga sugrįžtu į savo įprastinę būseną. Ir dėl šio kontrasto tarp šių dviejų būsenų patiriu labai sunkius jausmus. Kai imu tai analizuoti ir apie tai mąstyti, nesugebu atpažinti už viso to glūdinčių minčių, įsitikinimų ir sąlygų, kurios mane priverčia iš vienos būsenos persijungti į kitą. Nerandu atsakymo. Ir esu labai sumišęs, nes nejaučiu, kad sąmoningai kontroliuočiau šį procesą, ir nesuprantu, kas mane perjungia. Tačiau vidinis kelias yra sąmonėjimo kelias, o gal aš neteisingai suprantu? Ar galėtumėte tai paaiškinti?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų vebinare „Ideologijų eros pabaiga“.

Na, mes ką tik perdavėme kitą atsakymą, kuriame sakėme, kad yra natūralu tam tikrame kelio lygmenyje jausti didesnį kontrastą tarp savo įprastinės sąmonės būsenos ir to, ką galėtume pavadinti dvasiniais patyrimais. Kai jaučiate šį kontrastą, tai yra ženklas, kad pradėjote pereiti į aukštesnį sąmonės lygį, tačiau iki galo tame lygmenyje dar neįsitvirtinote. Ir būtent dėl to pereidinėjate iš savo įprastinės būsenos, kaip galėtume ją pavadinti, į aukštesnį patyrimą ir atgal. Tai yra visiškai normali patirtis. Kai kurie žmonės iš tiesų gali išgyventi įvairius patyrimus, iš pradžių trumpais blyksniais, o po to ir ilgesnį laiko tarpą. Tačiau vis tiek egzistuoja kontrastas, kai jie turi grįžti ir susidurti su kasdieniu gyvenimu.

Tai nebūtinai turi reikšti, kad čia egzistuoja tam tikra savastis, kuomet galite atskleisti įsitikinimą, tačiau iš tiesų gali egzistuoti tam tikros savastys, kurios už to slypi. Kaip sakiau ankstesniame atsakyme, kai kurie žmonės gali manyti, kad turėtumėte išgyventi šiuos aukštesnius patyrimus. Ir tai gali paskatinti jus įeiti į būseną, kurioje norite priversti šiuos patyrimus įvykti. Tačiau, kai esate atviri patyrimui, kai leidžiate jam įvykti tada, kai jis įvyks, jums tiesiog reikia suvokti, kad pereisite procesą, per kurį patirsite šį aukštesnį patyrimą. Ir, reikia tikėtis, patirsite tai vis dažniau, kol tai taps norma, įprastiniu patyrimu.

Tai nereiškia, kad visą laiką būsite ekstazės būsenoje ar labiau dramatiškoje proto būsenoje. Tačiau gali ateiti momentas, kai priėmimo ir ramybės jausmai bus tapę jūsų gyvenimo fonu, jūsų patyrimų Žemėje fonu. Kitaip tariant, dauguma žmonių jaučia tam tikrą įtampą, tam tikrus neharmoningus arba stresą keliančius jausmus gyvenimui, būdami įprastinėje sąmonės būsenoje. Tačiau kai pradedate eiti dvasiniu keliu, imate patirti aukštesnį priėmimą, pradėdami priimti save, imate jausti pasitikėjimą savimi ir imate jaustis mylimi. Ir iš pradžių tai bus dramatiška. Tačiau po kurio laiko galite pasiekti tašką, kuriame nebejaučiate ankstesnio streso ar ankstesnio savęs nepriėmimo, ar savęs smerkimo, ar tiesiog tendencijos save analizuoti, bet tiesiog priimate save tokį, koks esate.

Ir tai tampa jūsų nauja norma, tai tampa jūsų patyrimo fonu. Patiriate gyvenimą ant to pamato, kad esate priimtini pakylėtųjų mokytojų ir savo akyse, ir todėl tai jums suteikia kitokį požiūrį į gyvenimą. Vis dar galite turėti tam tikrų savasčių, kurios turi tam tikrus įsitikinimus apie tai, ko reikia, kad būtumėte priimtinu žmogumi ar kad būtumėte mylimi. Ir gali būti naudinga ieškoti šių savasčių ir siekti jas išrišti. Tačiau kitais kartais tiesiog turėtumėte leisti procesui vykti ir pereiti periodą, kuriame jausite kontrastą, kol šis kontrastas pradės nykti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels