Dangus

Įsivaizdavimas ar susiderinimas su atmintimi

Klausimas: Ar blogiausias dalykas, kurį dabar galiu įsivaizduoti, būtinai ir bus mano pirminė gimimo trauma?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Estijoje.

Ne, nebūtinai. Tai, žinoma, gali būti, tačiau klausimas yra toks: ką turi omenyje sakydama „įsivaizduoti“? Ar tavo įsivaizdavimas yra proto kūrinys, kuris buvo sukurtas prote, ar priešingai – tu susiderinai su tikru prisiminimu iš ankstesnio gyvenimo?

Jeigu tiesiog tai įsivaizduoji, tai gali ateiti iš daugelio skirtingų šaltinių, tame tarpe ir iš puolusių būtybių, kurios projektuoja ant jūsų kažką, kad jus išgąsdintų ar kitais būdais priverstų jus reaguoti. Jeigu susiderinate su tikru prisiminimu, tuomet jūsų gimimo trauma būtų pats blogiausias patyrimas, su kokiu tik galėtumėte susiderinti. Ir dabar kyla klausimas, ar iš tiesų sugebate su tuo dabar susiderinti, o galbūt čia yra dar ir kitos traumos iš jūsų praeities, kurias jums reikia iš pradžių ištrinti, kad galėtumėte pamatyti tą pirmąją traumą.

Taip pat gali būti žmonių, kurie tiesiog nenori taip giliai leistis į savo psichologiją. Netgi gali būti žmonių, kurie jau kurį laiką eina dvasiniu keliu ir nusprendė, jog pasiekė tam tikrą lygmenį, kuriame jiems jau nieko nebereikia tirti savo psichologijoje ir jau tikrai nereikia tirti kažkokių labai traumuojančių dalykų. Norėdami išsaugoti tą įvaizdį, kad yra pažengę mokiniai ar galbūt netgi mokytojai, jie neigs mokymų apie gimimo traumą pagrįstumą ir atsisakys į tai pažvelgti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels