Kaip patiriame Sąmoningojo AŠ išėjimą iš savasties?

Klausimas: Noriu paklausti apie patyrimą, kurį patiriame, Sąmoningajam AŠ išėjus iš pasąmonės savasties. Man tai vis dar tebėra keista, net ir po 10 metų, praleistų studijuojant mokymus. Tikiu, kad transcendavau daug atskirųjų savasčių. Aš tai apibūdinčiau, kad man yra gana kažkokios savasties, pamatau, kaip ši savastis varžo mano gyvenimą ir esu pasiruošęs ją paleisti. Tuomet ateina aukštesnio supratimo integravimas ir meilės tam aukštesniam supratimui pajautimas. Tačiau niekada nejaučiau, kad kažkas atsiskirtų mano viduje, kaip suprantu frazę „Sąmoningasis AŠ iš jos išeina“. Noriu paklausti, ar mes iš tiesų transcenduojame savastis, jeigu to nepatiriame? Ar galėtumėte plačiau tai paaiškinti?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Velykų vebinare.

Na, o aš jūsų noriu paprašyti: gal galėtumėte apibūdinti obuolio skonį? Ką mes mėginame čia padaryti, yra tai, kad naudojame žodžius, mėgindami aprašyti patyrimą. Žinoma, šis patyrimas gali skirtis skirtingiems žmonėms. Akivaizdu, kad tu transcenduoji savastis, kurias turi, kai patiri savo aprašytą patyrimą, ir taip pat gali būti kiti patyrimai, kurie yra visiškai pagrįsti, ir jie rodo, kad transcendavote savastį.

Tačiau kaip galite pamatyti savastį, pamatyti iliuziją ir pajausti meilę aukštesniam supratimui? Tai iš tiesų nutinka, nes Sąmoningasis AŠ išeina iš savasties. Nes kaip gi kitaip jūs, ir jūs esate Sąmoningasis JŪS, galėtumėte tai pamatyti, pamatyti už savasties slypinčią iliuziją ir ją atiduoti? Ar naudotumėte tuos konkrečius žodžius savo patyrimui aprašyti, nėra svarbu.

Patyrimas yra tikras, kai jaučiate, kad yra kažkas, ką atiduodate, kažkas, ką paleidžiate, ir jaučiate, jog kylate į aukštesnį sąmonės lygį, patiriate aukštesnį patyrimą, patiriate meilę, ar kad ir kas tai jums būtų individualiai. Žinoma, gali būti daug tikrų patyrimų, kuriuos patiriate atiduodami savastį, transcenduodami savastį. Neįsikabinkite į tai, kad turite patirti konkretų žodinį išsireiškimą. Tačiau taip pat gali būti, kad žodžiai, kuriuos mes naudojame, sužadina kitokią prasmę arba patyrimą, iš esmės, kitokią koncepciją jūsų prote. Vėlgi, kas jums veikia, kas jus paskatina jausti, jog kažką transcendavote, štai kas yra svarbu.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels