Laisvė nuo pirmykštės savasties

Klausimas: Mylimi mokytojai. Kai galiausiai pakankamai gerai imame suvokti, kaip iš esmės veikia mūsų gimimo trauma, ir mėginame ją išardyti ir leisti jai mirti, tai, regis, nėra automatiškas išsilaisvinimas nuo pirmykštės savasties. Jaučiu, kad kolektyvinėje sąmonėje glūdintys demonai nepaliauja knibinti šio senojo rando vėl ir vėl, nepaisant mano pažangos. Ar šio išsilaisvinimo nuo pirmykštės savasties epifanijos lūkestis yra besaikis troškimas? Ar tai yra subtilesnis atsirišimas ir mums teks gyventi su šiais nuolatiniais puolimais iš išorinių energijų?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2023 m. Korėjos konferencijoje.

Esi teisus, kad tikėtis kažkokio automatiško lūžio yra nerealistiškas lūkestis, kuris dažniausiai atves tik į nusivylimą. Jūs iš tiesų galite pasiekti tam tikrus lūžius išrišdami pirmykštę savastį, tačiau turėsite dar ir kitas savastis, kurios buvo sukurtos po pirmykštės savasties, ir gali prireikti šiek tiek laiko jas taip pat išrišti. Jums taip pat gali prireikti šiek tiek laiko pasiekti tašką, kuriame galėtumėte atpažinti projekcijas iš tamsos jėgų, pamatyti, kas tai iš tiesų yra, ir tiesiog leisti joms pereiti per jus kiaurai. Kol tebeturite pirmykštę savastį ir kitas savastis, esate taip įpratę priimti šias projekcijas, kadangi jaučiate kažkodėl turintys kreipti į tai savo dėmesį, nes kad ir kokį jausmą turėtumėte savo pirmykštėje savastyje, jis, žinoma, bus išdidintas projekcijų, ir todėl jaučiate, kad jeigu iš tiesų padarėte kažką ne taip, turėtumėte, pavyzdžiui, jausti kaltę.

Taip, daugumai žmonių tai bus netrumpas procesas įveikti visas savastis, kurios buvo sukurtos kaip jūsų gimimo traumos pasekmė ir per tą ilgą procesą, kai buvote įsikūnijime Žemėje ir jums dažnai teko patirti traumas kituose įsikūnijimuose. Būtų išmintingiau tikėtis, kad šis procesas užtruks, ir, kaip sakėme, niekada nepasieksite galutinės laisvės, kol būsite įsikūnijime, nors ir gali ateiti toks momentas virš 96 lygmens, kai įžengiate į šią neprisirišimo būseną, kurioje tamsos jėgos iš tiesų nebegali daugiau jūsų veikti ir jūs nebeturite tų atskirųjų savasčių, kurios buvo sukurtos per jūsų gimimo traumą ar per kitas traumas. Jums beliko savastys, kurios yra susijusios su lygmenimis tarp 96 ir 144 sąmonės lygmenų, tačiau jos nebuvo sukurtos kaip traumos pasekmė. Jūs iš tiesų galite pasiekti vidinės ramybės ir ekvilibriumo būseną, tačiau būtų išmintinga nesitikėti labai dramatiško lūžio, kaip kai kurie žmonės to siekia ar apie tai kalba. Būtų išmintinga išsaugoti proto būseną, kad visada egzistuoja sekanti iliuzija, kurios turite ieškoti, ir taip bus tol, kol būsite įsikūnijime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2023 Kim Michaels