Dangus

Turite paleisti savastis, kurios sukūrė jūsų pasiekimus

Klausimas: Šis klausimas būtų apie vidinį nerimą. Nesuprantu, kodėl nesugebu savęs matyti tokio, koks esu, jaučiu, kad mano mentaliniai blokai neleidžia man savęs įvertinti objektyviu būdu. Pavyzdžiui, nors daug ką esu pasiekęs gyvenime, man pastoviai neduoda ramybės mintys, kad mano pasiekimai nėra pakankami, lyginant su tikruoju mano potencialu. Kaip galėčiau įveikti šį vidinį nerimą?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Žinau, mano mylimieji, kad mūsų atsakymai kartais gali atrodyti pasikartojantys. Tačiau tikrasis atsakymas čia iš tiesų yra tai, kad tu turi dvi atskirąsias savastis. Pirmoji tave skatina gainiotis pasiekimų, o antroji užsiima nuolatine savikritika ir savęs žeminimu. Ji netgi naudojasi tavo troškimu kažką pasiekti, įstumdama tave į šį nesibaigiantį sūkurį, kuriame niekada nieko nėra gana ir niekas nėra pakankamai tobula. Matote daug, daug žmonių pasaulyje, pavyzdžiui, versle, sporte ir įvairiose karjerose, kur jie jaučiasi pastoviai genami daryti vis daugiau ir daugiau. Ir niekas nėra pakankamai gerai, kad ir ką jie bedarytų ar kad ir kiek jie visko beturėtų.

Vienintelis tikras sprendimas, žinoma, yra dirbti su savo psichologija, kol sugebėsite pamatyti šias savastis ir galėsite leisti joms mirti. Trumpalaikėje perspektyvoje galite įgyti atokvėpį išsakydami apsaugos prašymus ir prašydami išlaisvinimo nuo bet kokių saitų su astraline plotme, kurioje esantys demonai stiprina šį nerimą. Taip pat yra svarbu naudotis mūsų perduotais mokymais, tiek knygoje „Mano Gyvenimai…“, tiek darbinėmis knygomis, kurios buvo perduotos po jos, kad galėtumėte suvokti, jog puolusios būtybės sukūrė šį tobulumo standartą, kurį tariamai turite atitikti.

Tačiau realybėje jis yra visiškai netikras. Ir vienintelis dalykas, kurį jums reikia padaryti, yra sugrįžti į tą grynąją sąmonės būseną, kurią mes apibūdinome kaip Sąmoningąjį AŠ. Todėl, kad bet kokie pasaulietiniai pasiekimai, kad ir kokie įspūdingi jie būtų, neatvers jums vartų į pakylėtąją karaliją. Tiesą sakant, dažnai šis jausmas, kad yra pasiekę kažkokių didelių pasaulietinių pasiekimų, kenkia žmonėms. Jiems tampa daug sunkiau paleisti tuos pasiekimus sukūrusią savastį ir tuo būdu sugrįžti į tą pirminę grynosios sąmonės būseną.

Yra visiškai nesvarbu, kokią įmantrią savastį galėjote susikurti, įgijusią kažkokius pasiekimus šiame pasaulyje. Ši savastis vis dar tebėra mirtinga ir ji nebus išganyta. Ir tol, kol būsite prisirišę prie tokios savasties, negalėsite pakilti – Sąmoningasis AŠ negalės pakilti.

Tad priešingai nei tiki daugelis dvasingų žmonių, tame tarpe ir pakylėtųjų mokytojų mokiniai, esmė čia nėra ištobulinti išorinį aš. Ir kai būsite pasiekę tam tikrą tobulumo lygmenį, užsitarnausite savo pakylėjimą. Tikrasis pakylėjimo procesas yra išardyti išorinę savastį, žingsnis po žingsnio ardyti šias individualias savastis, leidžiant joms mirti, kol Sąmoningasis AŠ galiausiai sugrįš į tą būvį, kuriame egzistuoja visiškai neutralioje proto būsenoje. Nes tiktai tuos pasiekimus, kurie yra saugomi jūsų kauzaliniame kūne, galėsite pasiimti su savimi po savo pakylėjimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels