Yra svarbu imtis vienos savasties vienu metu, ją pamatyti ir paleisti

Klausimas: Mes naudojamės pakylėtųjų mokytojų perduotais įrankiais gimimo traumai gydyti ir pirmykštei savasčiai transcenduoti. Šiuo metu savyje matau maždaug tuziną atskirųjų savasčių, kurios aktyviai veikia mano sąmonę. Pora jų visai galėtų pretenduoti į pirmykštės savasties titulą. Ar egzistuoja kokie nors kriterijai, kurių pagalba galėčiau tiksliai įsivardinti savo pirmykštę savastį savo dabartiniame sąmonės lygyje? Ar galėtų pakylėtieji mokytojai kažką rekomenduoti intensyvesniam darbui su gimimo trauma ir pirmykšte savastimi?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Turite suprasti, kad kai duodame mokymą, turėtumėte būti atsargūs ir nepriimti jo pernelyg pažodžiui su linijišku analitiniu protu. Nėra taip svarbu klasifikuoti savastį, įvardinti savastį. Svarbiau yra jos atsikratyti, leisti jai mirti. Tad kai sugebate nustatyti, kad yra kažkokia atskiroji savastis, kuri jus verčia tam tikru būdu reaguoti, jums reikia dirbti, kad ją pamatytumėte, pamatytumėte už jos slypinčią iliuziją, pamatytumėte problemą, kurią ji nori, kad išspręstumėte, pamatytumėte, jog tai yra neįmanoma problema, nuspręstumėte, kad nenorite jos išspręsti, ir leistumėte savasčiai mirti.

Bus tokių momentų arba bus žmonių, kurie paims duotą mokymą, jie pradės su juo dirbti ir atpažins tam tikrą savastį. Ir jie manys, kad tai yra pirmykštė savastis. Tačiau iš tiesų tai gali būti vėliau sukurta savastis. Ir todėl jiems galbūt reikia padirbėti su keliomis kitomis savastimis, kol jie galės pamatyti pirmykštę savastį. Tad jums yra įmanoma susidaryti įspūdį, kad dirbote su pirmykšte savastimi ir ją išrišote, tačiau iš tiesų tai nebuvo mūsų taip vadinama pirmykštė savastis. Bet, vėlgi, nėra svarbu užklijuoti jai etiketę, nėra svarbu ją kategorizuoti, įstatyti ją į savasčių hierarchiją, kaip tai galėtume pavadinti. Svarbiausia yra imti po vieną savastį vienu metu, ją pamatyti ir paleisti. Ir tuomet dirbti su kita savastimi.

Taip pat, žinoma, egzistuoja galimybė, kad galite turėti savasčių, kurios buvo sukurtos anksčiau už pirmykštę savastį, kadangi jas atsinešėte ateidami į planetą. Arba, jeigu esate vienas iš pirminių Žemės gyventojų, susikūrėte šias savastis dar iki susidūrimo su puolusiomis būtybėmis.

Tad mes iš tiesų sakome, kad pirmykštė savastis buvo sukurta tada, kai pirmą kartą susidūrėte su puolusiomis būtybėmis ir kai jos mėgino jus sunaikinti psichologiškai ir dvasiškai. Tačiau galėjote turėti savasčių, kurios buvo sukurtos dar prieš tai. Bet, vėlgi, jums tiesiog reikia su tuo dirbti. Ir jūs dirbsite su savastimis tol, kol būsite fiziniame įsikūnijime. Kokius galime rekomenduoti įrankius? Na, žinoma, knygą „Mano gyvenimai“, „Jūsų dvasinių traumų gydymas“ ir kitas tris po jų einančias knygas.

Tad štai ką mes siūlome. Tačiau, žinoma, galite naudotis įvairiais įrankiais, knygomis, mokymais ir technikomis, kurie buvo išvystyti psichologijos srityje. Kai kurie iš jūsų gavote naudos iš mokymų apie vidinį vaiką, kuris buvo prieinamas daugelį metų ir yra prieinamas daugeliu kalbų. Tačiau egzistuoja ir kiti psichologiniai įrankiai, kuriais galite naudotis, ir jeigu prašysite vidinio vedimo, naudositės savo intuicija, būsite prie jų atvesti.

Ir turėtumėte, žinoma, jaustis laisvi naudotis bet kokiais įrankiais, kurie jus intuityviai traukia, kad išrištumėte kažkokią savastį ar kažkokį savasties aspektą. Mes neteigiame, kad turėtume save pririšti prie prie mūsų duodamų mokymų. Kad ir kuo pajaustumėte impulsą naudotis, jeigu tai gali jums padėti, turėtumėte tuo naudotis. Terapija taip pat gali daugeliui jūsų būti naudinga, ypač jeigu niekada anksčiau nebandėte terapijos, ir egzistuoja įvairios terapijos, kurias jau anksčiau esame rekomendavę.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels