Kaip man žinoti, ar į mano dangiškąjį planą yra įrašyta turėti vaikų?

Klausimas: Kaip yra įmanoma suvokti, ar į mūsų dangiškąjį planą įeina poreikis turėti vaikų? Ar visoms moterims yra svarbu tapti biologinėmis motinomis, o gal galima įsivaikinti vaiką, jeigu ateina toks impulsas, arba turime nėštumo ir gimdymo baimę? Ar gali su gimdymu susijusios baimės būti atėjusios iš ankstesnių gyvenimų, jeigu juose nutiko su tuo susijusios neharmoningos situacijos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2024 m. Naujųjų Metų vebinare.

Na, vienintelis būdas iš tiesų suvokti, ar į jūsų dangiškąjį planą yra įrašyta turėti vaikų, yra per intuiciją. Pasiekiate tašką, kai tiesiog tai žinote, pajaučiate iš vidaus, kad jums tai yra natūralus žingsnis. Tai nėra sprendimas, kurį priimate išoriniu protu. Na ir dabar, daugelis moterų užaugo visuomenėje, kurioje buvote programuojamos, jums nuo ankstyviausios vaikystės buvo plaunamos smegenys, kad turėtumėte būti motina, turėtumėte turėti vaikų. Tai tiesiog yra tai, ką jūs darote, kai esate moteris. Tam, kad galėtumėte iš tiesų gerai pajausti su savo intuicija, kas yra įrašyta jūsų dangiškajame plane, jums reikia tai įsisąmoninti ir nuo to atsitraukti bei paleisti šias savastis, kurios buvo sukurtos ir kurias jūs prisiėmėte iš savo kultūros.

Jūs galite būti neutralūs. „Ar tai yra mano dangiškajame plane ar ne?“ Žinoma, tai nėra įrašyta visų moterų dangiškuose planuose, ypač šiame amžiuje, kaip jau anksčiau sakėme. Jeigu paskaitysite knygą apie moteris, apie moterų išlaisvinimą, pamatysite, kad mes apie tai tenai kalbame, jog ne kiekviena moteris yra įrašiusi į savo dangiškąjį planą susilaukti vaikų, nes jos nori kažką pasiekti visuomenėje. O kas liečia klausimą, ar galite turėti baimę gimdyti, ir dėl to turėtumėte įsivaikinti, na, jūs iš tiesų galite įsivaikinti, užuot pagimdę savo vaikus. Tačiau jūs taip pat galite pažvelgti į tai ir suvokti, kad: „Jeigu turiu baimę gimdyti, tai ateina iš atskirosios savasties ir galiu išrišti tą atskirąją savastį.“ Žinoma, daug, daug moterų ankstesniuose gyvenimuose susidūrė su sunkumais gimdydamos. Galite pažvelgti į tai net ir šiandien, kad yra daug vietų pasaulyje, kuriose neturite tokios saugios sistemos ir medicininės pagalbos, kurią turite labiau išsivysčiusiose šalyse, ir todėl tenai gali būti labai pavojinga ir labai sunku gimdyti vaikus. Daugelis moterų ankstesniuose gyvenimuose yra patyrusios mirtį gimdydamos vaiką arba yra pagimdžiusios mirusį kūdikį, ir todėl jos ateina į šį gyvenimą turėdamos šią baimę.

Tačiau, vėlgi, ką jums čia reikia padaryti, tai reikia tai ištirti, transmutuoti energiją, išrišti atskirąją savastį, kad galėtumėte vėl būti neutralūs ir pamatyti, ar į jūsų dangiškąjį planą yra įrašyta turėti vaikų ar ne, nes tikrai nenorėtumėte, kad baimė iš ankstesnio gyvenimo sutrukdytų jums išpildyti savo dangiškąjį planą šiame gyvenime.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2024 Kim Michaels