Kodėl negalime savęs išreikšti prie tam tikrų žmonių

Klausimas: Sąveikaujant dviem skirtingų žmonių sąmonėms kartais pastebiu, kad prie tam tikrų žmonių tarsi užsiblokuoju, nebegaliu pasiekti savo Aukštesniojo AŠ arba savo intuicijos, ir nors toliau vystydamasis patiriu tai vis mažiau savo gyvenime, tai vis dar nutinka su tam tikrais žmonėmis.

Kimas: Turi omenyje, negali užmegzti ryšio su savo Aukštesniuoju AŠ?

Klausimas: Taip, jaučiu, tarsi viskas išsijungia, ir tai nėra problema, nes galiu kuo puikiausiai bendrauti su tuo žmogumi, tačiau tai man vis dar atrodo tarsi apribojimas tam tikra prasme, tad norėjau sužinoti, kokia būtų bendra rekomendacija atpažįstant, kas čia iš tiesų vyksta ir kaip tai būtų galima įveikti?

Kimas: Susiduri su žmonėmis, prie kurių būdamas jauti netekęs ryšio su savo Aukštesniuoju AŠ?

Klausimas: Taip, jaučiu, kad nusiderinu iki jų lygmens ir tiesiog netenku priėjimo prie tos savo dalies, prie kurios paprastai turiu priėjimą.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais.

Na, viena iš priežasčių, mano mylimieji, yra ta, kad kartais jūsų Aukštesnysis AŠ neturi ko pasakyti tam tikriems žmonėms, kadangi jie tiesiog nėra tam atviri, ir turite suprasti, kad tai yra subtilus klausimas. Tai yra tikra tiesa, kad yra žmonių, kurie jums gali daryti psichinę, agresyvią įtaką, šitaip dėl įvairių priežasčių priversdami jus nutraukti savo ryšį su Aukštesniuoju AŠ, su savo AŠ ESU Esatimi. Ir puolusios būtybės yra didžiausi ekspertai šioje srityje. Kai kurios iš jų tai netgi daro nesąmoningai, tačiau netgi galite atrasti mokymų, skirtų verslo lyderiams, ar netgi Sun Tzu parašytą knygą Karo Menas, kuriuose yra mokoma naudotis psichine jėga, siekiant įgyti valdžią žmonėms ir priversti juos jums paklusti. Ir kai kurie žmonės tai darė ištisus gyvenimus, tad jie yra pasiekę didelį momentumą ir iš tiesų gali priversti jus jausti, kad negalite užmegzti ryšio su savo Aukštesniuoju AŠ.

Tai ką šiuo atveju galite daryti? Daugeliu atveju tiesiog turėtumėte vengti šių žmonių; kam su jais bendrauti, jeigu tam nėra jokio reikalo? Tačiau, jeigu turite su jais bendrauti, galite pamėginti dirbti su savimi ir pažiūrėti, ką galite atskleisti, kas jus verčia manyti, kad negalite išreikšti savo Aukštesniojo AŠ, kai aplink jus yra šie žmonės? Ar yra kažkoks sprendimas, kurį matote priėmę, ar kažkoks įsitikinimas, kurį turite – kad jums nėra leidžiama tai išreikšti? Kad jie to nenori? Kad juos tai įžeis? Kad nenorite jų įžeisti? Nenorite jiems mesti iššūkio? Kad ir kas tai jums asmeniškai būtų, galite tai atskleisti ir galite ganėtinai lengvai tai įveikti. Tačiau kitas dalykas yra, kai kalbi apie buvimą atviromis durimis savo AŠ ESU Esačiai. Yra daug žmogiškų bendravimų, kuriuose jūsų AŠ ESU Esatis tiesiog atsitrauks, nes jūs patys puikiai sugebate su tuo susitvarkyti savo išoriniu protu, ir AŠ ESU Esatis gali nieko neturėti, ką norėtų pasakyti. Tad galite koncentruotis į tuos žmones, prie kurių galite jaustis atsipalaidavę, galite jaustis savimi, galite būti ramybėje ir galite laisvai save išreikšti.

O jeigu jaučiate, kad yra tam tikri žmonės, prie kurių būdami negalite laisvai savęs išreikšti, tuomet, vėlgi, jeigu jie nėra puolusios būtybės, galite pažvelgti: kaip šie žmonės priverčia mane jaustis? Kokius įsitikinimus aš turiu apie juos ar apie save, kurie blokuoja mano ryšį, neleidžia man būti ramybėje, jaustis atsipalaidavusiu, jaustis tėkmėje? Nes, vėlgi, jūsų AŠ ESU Esatis gali neturėti nieko, ką norėtų pasakyti, tačiau jūsų AŠ ESU Esatis taip pat ir jums jaučia labai didelę pagarbą, tad jeigu jūs savo išoriniame prote turite kažkokį įsitikinimą, kodėl neturėtumėte savęs laisvai išreikšti būdami šalia šių žmonių, ji tuomet atsitrauks. Tai labai dažnai nutinka su šeimos nariais ar kitais žmonėmis, su kuriais turite ilgą istoriją ir esate su šiais žmonėmis susikūrę tam tikrus šablonus. Tad galite ištirti, ar turite kažkokį šabloną su tam tikrais žmonėmis, ir tuomet galite mėginti atskleisti, kas tai yra, ir tai įveikti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels