Dangus

Buvimas Kristaus pasekėju šiandien nereiškia, kad turite būti persekiojami

Klausimas: Jėzaus mokiniai buvo labai stipriai persekiojami. Kai krikščionybė tapo oficialia religija, ji pradėjo persekioti tuos, kurie atidarė mistinės krikščionybės mokyklas; Budos arba Lao Dzė pasekėjai išpažino kitokį tikėjimą. Kai žmogus tampa tam tikro mokymo pasekėju, jis suformuoja savo gyvenimo paradigmą. Kaip stipriai tai veikia jo likimą, priklausomai nuo mokinio priimtos krypties?

Kimas: Nesuprantu klausimo.

Dalyvis: Jeigu mokinys pasirenka sekti krikščioniškais Jėzaus Kristaus mokymais arba Gautamos Budos mokymais, ar tai reiškia, kad mokinio likimas tampa priklausomas nuo jo „pasirinkto“ kelio. Ar tai paveikia jo likimą, šis buvimas Kristumi arba buvimas Buda?

Dalyvis: Na, jaučiu, kad šis klausimas buvo šiek tiek sudėtingas, ta prasme, kad buvo klausiama, jog jeigu pasirinksite sekti Kristumi arba Buda, ar tai reikš, jog tai nulems kitokį jūsų likimą. Jeigu seksite Kristumi, tai reikš, kad būsite persekiojami, tačiau jeigu seksite Buda, tuomet tikėtina, kad persekiojami nebūsite.

Kimas: Supratau.

Dalyvis: Smurtinė baigtis, gyvenimo dienas baigiant nukryžiavimu, ar sėdėjimas vienuolyne, kur visi jus palieka ramybėje.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Krikščionių persekiojimas buvo tam tikrais laikais vykęs fenomenas, o krikščionių vykdomas persekiojimas taip pat buvo tam tikrais laikais vykęs fenomenas. Tad bent jau kai kuriose pasaulio dalyse esate pakilę virš šios sąmonės, tad nebūsite persekiojami ar nužudyti, pasirinkę kitokį kelią, nes kitaip šis pasiuntinys tikrai nebūtų išgyvenęs šiuos penkiolika metų.

Tad mes iš tiesų gyvename kitokiais laikais, kai buvimas Kristaus pasekėju nereiškia, kad turėsite būti persekiojami. Žinoma, yra šalių, kuriose, jeigu pasirinksite sekti Kristumi, iš tiesų galite sulaukti persekiojimo dėl toje šalyje egzistuojančios religinės netolerancijos.

Tačiau net ir tuomet jums reikėtų suprasti, kad kartais priežastis, dėl kurios pasekėjai, ankstyvieji Budos pasekėjai nebuvo persekiojami, buvo ta, kad jie nėjo į išorę, jie nėjo į visuomenę ir nemetė iššūkio savo laikų elitui. Ir tuo atveju puolusios būtybės kartais paliks jus ramybėje, nes jūs nekeliate bent jau akivaizdžiai matomos grėsmės jų valdžiai žmonėms. Vėlgi, mes, žinoma, perėjome į mažesnio smurto laikus, kuomet dabar turite platesnį pasirinkimo galimybių spektrą mesti iššūkį valdžios elitui nepatirdami persekiojimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels