Dangus

Jums nereikalinga liepsna dvynė, kad galėtumėte pakilti ir būti vientisi

Klausimas: Mylimi pakylėtieji mokytojai, noriu paklausti, kas nutinka, jeigu viena iš dvynių sielų užsitarnauja savo pakylėjimą, o kita patiria antrąją mirtį? Kas įvyksta su pakilusia siela? Ar ji taip ir lieka be savo liepsnos dvynės, o gal AŠ ESU Esatis sukuria naują dvynę sielą? Iš ankstesnės dispensacijos žinome, kad Mokytojas MOR prarado savo liepsną dvynę. Tad ar tai reiškia, jog tokie dalykai iš tiesų nutinka? Suvokiau, jog žvelgiant iš linijiško proto perspektyvos, visa tai atrodo labai sudėtinga, tačiau norėčiau didesnio aiškumo.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Ukrainoje.

Na, kad būtų aišku: kai pakylate, pakylate kaip išbaigtas ir vientisas individas.

Jums nereikalinga liepsna dvynė, kad galėtumėte pakilti. Būdami pakylėtuoju mokytoju, esate išbaigti ir vientisi patys savyje, jums nereikalinga liepsna dvynė ar dar kas nors, kad galėtumėte būti vientisi. Jums, kaip nepakilusiai būtybei, nėra būtina atrasti savo liepsną dvynę ar būti su savo liepsna dvyne, kad galėtumėte užsitarnauti savo pakylėjimą.

Jūs esate sukuriami individualiomis būtybėmis. Todėl tiems iš jūsų, kurie esate atviri šiai dispensacijai, būtų konstruktyvu savo liepsna dvyne laikyti savo AŠ ESU Esatį ir horizontaliai neieškoti jokios kitos liepsnos dvynės.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels