Kuo skiriasi pirminių Žemės gyventojų ir avatarų pakylėjimas

Klausimas: Norėčiau paklausti, kuo skiriasi pirminių Žemės gyventojų ir avatarų pakylėjimo procesas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Serapio Bėjaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais.

Skirtumas tarp pirminių Žemės gyventojų ir avatarų pakylėjimo nėra mažas skirtumas, tai yra labai sudėtingas skirtumas, ta prasme, kad pirminiai Žemės gyventojai yra labiau prisirišę prie Žemės ir jiems yra daug sunkiau palikti Žemę šioje dabartinėje labai tamsioje ir tankioje būsenoje. Tai nereiškia, jog sakau, kad tarp pakylėtųjų būtybių nėra pirminių Žemės gyventojų, tačiau yra daug daugiau šių būtybių, kurios pasiekė tam tikrą dvasinio augimo pakopą ir nenorėjo pakilti, nes jautėsi atsakingos už Žemę ir jautė negalinčios jos tiesiog palikti.

Mes, žinoma, paaiškinome, kad pakylėjimas reiškia, jog paliekate Žemę ir viską, kas ant jos, visam laikui. Jūs, žinoma, galite tapti su Žeme dirbančiu pakylėtuoju mokytoju, tačiau iš tiesų turite paleisti bet kokį troškimą pamatyti kokius nors pokyčius Žemėje. Ir pirminiams gyventojams tai padaryti yra sunkiau, nes jie turi tą atsakomybės jausmą. Būdami avataru jūs ateinate į Žemę, kaip paaiškinome, ateinate turėdami specifinį troškimą pamatyti kažkokius pokyčius. Tačiau taip pat suvokiate, kad tai nėra planeta, kurią nuo pradžių padėjote bendrakurti. Jūs neprisidėjote prie Žemės nutempimo į tą žemą lygmenį, kuriame ji šiuo metu yra, tad nejaučiate tokio paties atsakomybės jausmo ar prisirišimo prie Žemės.

Ir būtent dėl to galite pradėti matyti, kad jūsų pirminis troškimas nebuvo pats aukščiausias. Galite jį paleisti ir tuomet galite palikti planetą, nes pripažįstate, jog norite judėti pirmyn savo augime, ar netgi, kad galėsite dėl Žemės nuveikti daugiau iš pakylėtosios būsenos nei būdami įsikūnijime. Tačiau jūs, žinoma, būdami avataru galite pasiekti tašką, kuriame galite pakilti, tačiau nusprendžiate likti įsikūnijime, nes dabar galite čia įtvirtinti šviesą ir būti atviromis durimis, būti pavyzdžiu.

Tad nėra taip, kad šis procesas fundamentaliai skirtųsi nuo to, kurį aprašėme, tačiau, jeigu kalbėtume atvirai, vėlgi, turite suprasti, kad egzistuoja laipsniškas apreiškimas, ir kai ši mano ankstesnė knyga (Summit Lighthouse „Dossier on the Ascension“) buvo perduota ankstesnėje dispensacijoje, ji buvo pritaikyta prie kolektyvinio sąmonės lygmens, o taip pat prie mokinių lygmens. Tad tai, kas buvo perduota, buvo tam tikru laipsniu supaprastintas pakylėjimo procesas. Galėtume sakyti, kad šiandien mūsų perduodami mokymai apie pakylėjimą taip pat yra pritaikyti prie kolektyvinės sąmonės ir mokinių sąmonės lygmens, tad jie taip pat yra tam tikru būdu supaprastinti. Na ir dabar, tai nereiškia, kad ankstesni mokymai ir šie mokymai yra klaidingi. Tai tiesiog reiškia, kad yra įmanoma perduoti daugiau detalių, ir jos galbūt ir bus perduotos, planetai toliau progresuojant. Tačiau tai, kas šiuo metu yra perduota, yra pakankama, kad kai kurie mokiniai galėtų užsitarnauti savo pakylėjimą. O tuomet, kai planeta bus pakelta dar aukščiau, bus perduoti kiti mokymai, kurie leis platesniam mokinių ratui užsitarnauti savo pakylėjimą.

Na ir dabar, reikėtų pridurti, kad kai kalbame apie pirminius Žemės gyventojus, atsiranda tam tikras papildomas sudėtingumas. Nes būdami avataru, ateinate į Žemę, sureaguojate į puolusias būtybes ir tuomet, to pasekoje, nupuolate į dualizmą. Tačiau, kadangi puolusios būtybės įkūnijo ekstremalesnę dualizmo formą, jums, tam tikra prasme, yra lengviau pamatyti, kad tai nėra teisinga, kad privalo egzistuoti aukštesnis kelias. Tad tam tikra prasme, avatarui yra lengviau pakilti ir išsilaisvinti iš dualizmo. Na ir dabar, pirminiams Žemės gyventojams taip pat yra reliatyviai lengva matyti, kad tai, ką daro puolusios būtybės, yra neteisinga. Tačiau prisiminkite, ką sakėme, kad prieš tai, kai puolusioms būtybėms buvo leista ateiti į Žemę, pirminiai gyventojai jau buvo sukūrę žemyn traukiantį sūkurį ir tapo apakinti dualistinės sąmonės. Ir jie tai padarė be jokios puolusių būtybių įtakos. Tad šie pasirinkimai buvo padaryti pirminių gyventojų. Ir jiems yra daug sunkiau pamatyti šių pasirinkimų ribotumus ir virš jų pakilti. Ir kažkuriuo metu mes, žinoma, perduosime tam tikrus mokymus, ar per šį pasiuntinį, ar per kitą pasiuntinį, priklausomai nuo laikotarpio, kurie palengvins kelią į pakylėjimą Žemės gyvybės srautams. Mes jau perdavėme tam tikras užuominas, tačiau iš tiesų dar neperdavėme pilno mokymo, kuris būtų skirtas specifiškai jiems.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels