Ar gali žmonės cituoti mokymus?

Klausimas: Ačiū tau, kad atvykai į Korėją. Buvau pastoriumi pastaruosius 32 metus ir esu labai nuodugniai išstudijavęs bibliją. Daug studijavau ir mokiausi apie Kristų. Suprantu, kad svarbiausia yra Kristaus sąmonė, ir tik norėjau žinoti, kiek man leidžiama naudotis citatomis iš pakylėtųjų mokytojų mokymų savo mokymuose.

Atsakymas iš Kim Michaels:

Kiek tik norite, kol nurodote, iš kur ši citata yra atėjusi. Mokytojai džiaugiasi, kai naudojatės jų mokymais įvairiuose kontekstuose. Žinoma, Jėzus yra pasakęs daug dalykų ir kiti mokytojai taip pat yra išsamiai paaiškinę tikrąją Jėzaus mokymų prasmę ir tikrąją daugelio biblijos citatų prasmę. Tad iš tiesų esate laisvi tuo naudotis kaip tiktai norite.

Jeigu galite, įdėkite išnašą, kurioje būtų pasakyta, iš kur tai ateina, tačiau taip pat galite naudotis šiomis idėjomis net ir nepaminėdami, iš kur tai ateina, ir tiesiog galite naudotis pačia idėja. Mokytojai nori paskleisti savo idėjas ir pažadinti žmones, ir man iš tiesų visiškai nesvarbu sulaukti pripažinimo jų labui. Tačiau, jeigu jaučiate, jog tai būtų teisinga, tuomet įdėkite išnašą, nes žmonės tuomet galės susirasti šaltinį ir atrasti dar daugiau mokymų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels