Ar tai tavo paskutinis gyvenimas?

Klausimas: Ar šį savo gyvenimą laikai paskutiniu gyvenimu?

Atsakymas iš Kim Michaels 2016 metais:

Taip. Tai nereiškia, jog sakau, kad jau esu užsitarnavęs savo pakylėjimą, nes manau, kad su tuo dirbame visą savo gyvenimą. Dirbame su savo psichologija, dirbame su žmogiškos sąmonės elementais, ir nuolatos pamatau savyje dalykus ir suvokiu: „O, štai dar kažkas, žaizda iš praeities arba klaidingas įsitikinimas arba prisirišimas.“ Beveik kiekvieną dieną, ar bent jau kiekvieną savaitę kažką savyje pamatau, ką turiu paleisti, transcenduoti.

Štai kodėl, vėlgi, man nebereikia jausti, kad esu labiau pažengęs už kitus ar svarbesnis už kitus. Tiesiog nebeturiu tokio poreikio. Man tai nebėra svarbu, nes mes visi čia esame drauge, mes visi esame dvasiniame kelyje, ir mes visi esame vienodai svarbūs Dievui ir pakylėtiesiems mokytojams. Visi tie dalykai apie buvimą svarbesniu ir labiau pažengusiu – man tai tiesiog neberūpi.

Būtent dėl to nemėgstu klijuotis etikečių. Kažkas manęs kažkada paklausė, ar aš save laikau nušvitusiu. Tačiau, ką reiškia būti nušvitusiu? Nežinau. Manau, kad iš dalies buvimas aukštesnėje sąmonėje reiškia, kad nustojate ant savęs klijuoti etiketes. Tad, jeigu sakote: „Aš nušvitęs“, vis dar tebeturite poreikį klijuotis etiketes, o aš tiesiog nejaučiu tokio poreikio.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels