Klausimas apie Kolumbiją

Klausimas: Norėčiau paklausti Mokytojų nuomonės apie taikos susitarimą Kolumbijoje tarp partizanų grupių ir valdžios. Taip pat norėčiau žinoti, ar žmonės iš tokios šalies kaip Kolumbija, kurioje yra daug smurto, galėtų save valdyti, nors demokratinis procesas gali būti manipuliuojamas ginkluotų grupuočių.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Vašingtone, JAV.

Na, yra akivaizdu, kad taikos procesas arba taikos susitarimas yra geriau už karo būseną, kuri buvo prieš tai. Taip pat yra akivaizdu, kad tai nebūtinai išsprendžia pamatinę dinamiką, kurioje turite šiuos žmones, kurie yra valdžios opozicijoje ir yra pasiruošę naudoti smurtą savo valiai įtvirtinti. Tokioje šalyje kaip Kolumbija turite labai labai sudėtingą situaciją dėl čia egzistuojančių narkotikų kartelių ir jų įtakos tiek vyriausybei, tiek partizaniniams judėjimams. Tai yra labai labai sudėtinga problema, kuri neturi paprasto sprendimo.

Tačiau kas liečia klausimą, ar žmonės galėtų save valdyti, na, žmonės visada gali save valdyti, jeigu nėra manipuliuojami elito. Būtent tai mes ir mėginame pasakyti. Žinoma, tai nereiškia, kad pažvelgiame į bet kurią šalį pasaulyje ir sakome: „Na, iš tiesų, rytoj galėtume pakeisti situaciją, kad žmonės galėtų save valdyti.“ Daugelis šalių, tiesą sakant, visos šalys turės pereiti procesą, per kurį palaipsniui žmonės pradės praregėti iš elito manipuliacijų ir pamatys įvairius elitus, kurie egzistuoja jų šalyje, ir todėl išsilaisvins nuo tos manipuliacijos.

Savo diktavimuose mes perduodame aukštesnę viziją apie egzistuojantį potencialą. Ir yra akivaizdu, kad jeigu paimtume Kolumbijos žmones, jie tikrai galėtų sukurti geresnę situaciją šalyje nei jūsų turimas konkuruojantis valdžios elitas, kuris siekia daryti įtaką vyriausybei, kuris dirba per narkotikų kartelius ir dirba per partizaninius judėjimus.

Yra akivaizdu, kad žmonės nedarytų tokių pasirinkimų, tokių smurtinių pasirinkimų, žmonės nepardavinėtų narkotikų, jie negrobtų žmonių, siekdami už juos gauti piniginę išpirką, ir nedarytų visų tų dalykų. Jeigu galėtumėte išlaisvinti žmones nuo subtilių elitų melų, jie iš tiesų galėtų save valdyti. Tačiau šitam procesui reikia laiko.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels