Dangus

Korėjos – Japonijos santykiai

Klausimas: Kokias pastangas turėtų įdėti Korėja ir Japonija, kad pasiektų normalesnius tarpusavio santykius?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Na, jeigu neutraliai pažvelgtumėte į šias dvi šalis, turėtumėte savęs paklausti: „Kuri iš šių dviejų šalių, yra labiau tikėtina, kad sugebės ir norės pakeisti santykių esmę?“ Ir jeigu kalbėtume visiškai sąžiningai, kai žvelgiu į šias dvi šalis, man yra akivaizdu, jog Japonija yra daug stipriau įstrigusi tam tikrame mąstyme už Pietų Korėją. Akivaizdu, kad šalis, turinti didžiausią potencialą pakeisti santykių būklę, yra Korėja.

Kad galėtų tai padaryti, Korėjos šalis ir bendrai visi korėjiečiai turi visiškai ir besąlygiškai atleisti Japonijos šaliai ir Japonijos žmonėms už viską, kas įvyko praeityje. Galite matyti, kad visa ši problema su komforto moterimis ir kitais per Antrąjį Pasaulinį karą vykusiais įvykiais vis dar tebekelia labai dideles nuoskaudas, kaip netgi ir kiti dar seniau įvykę įvykiai. Tačiau aš tiesiog jums sakau, kad jeigu norite sulaukti santykių pasikeitimo, Korėja turi atleisti Japonijai. Ir jeigu Korėja atleistų Japonijai, tai taip pat išlaisvintų Korėją nuo šio prisirišimo prie praeities ir padėtų Korėjai progresuoti, net jeigu Japonijoje niekas nepasikeistų.

Santykiai, žinoma, visada yra dvipusis procesas. Yra įmanoma, kad Korėja gali visiškai atleisti Japonijai, o Japonija vis tiek nerodys noro keistis, ir todėl santykiai nepasikeis. Tačiau Korėja vis tiek patirs pozityvius šio atleidimo padarinius, ir tai taip pat pagerins Korėjos santykius su kitomis šalimis. Ir tai ypač leistų Korėjai užmegzti tampresnius santykius su kai kuriomis kitomis šiuolaikinėmis demokratijomis, kurios dideliu laipsniu atleido tiems, kurie jas praeityje nuskriaudė.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels