Ekstremalios islamo formos Kazachstane

Klausimas: Pastaruoju metu Kazachstane ir Centrinės Azijos šalyse matoma tendencija, kad daugelis žmonių nusprendžia pereiti prie ekstremalių islamo formų. Pavyzdžiui, vyrai užsiaugina ilgas barzdas, moterys nuo galvos iki kojų apsisiaučia hadžibu, kas nėra normalu kazachų kultūrai ir tradicijai. Ar šis fenomenas neša potencialų pavojų Kazachstanui ir Centrinės Azijos šalims?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Mes, žinoma, visiškai to nepalaikome, tačiau vienintelis būdas tai paaiškinti yra, vėlgi, sakyti, kad kartais žmonėms reikia nueiti su tam tikrais dalykais į kraštutinumą, kad pamatytų, kaip tai yra nesubalansuota, ir kad pasiektų didesnį pusiausvyros pojūtį.

Jeigu jaučiatės dėl to susirūpinę, galite išsakyti prašymus dėl tamsos jėgų surakinimo ir nuteisimo, kurios slepiasi už viso šio fundamentalistinio islamo fenomeno ir kitų ekstremalių islamo formų, ar, tiesą sakant, ir visų kitų religijų ekstremalių formų.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels