Kaip galime padėti Mianmaro žmonėms?
Klausimas: Noriu paklausti apie Mianmaro situaciją. Mianmaro kariuomenė užgrobė valdžią įvykdžiusi valstybinį perversmą vasario 1 d. [2021 m.] Šalies valdančioji partija, Nacionalinė Demokratijos Lyga (NDL) buvo nuversta Tatmadaw [ginkluotojų Burmos pajėgų]. Mianmaro kariuomenė paskelbė metų trukmės nepaprastąją padėtį ir vyriausiasis kariuomenės pajėgų vadas Min Aung Hlaing tapo lyderiu. Mianmaro žmonės negalėjo to priimti ir sukūrė pilietinio nepaklusnumo judėjimą, imdami prieš tai protestuoti. Saugumo pajėgos nužudė daugiau kaip 700 žmonių. Mianmaro žmonės prašo pagalbos iš tarptautinės bendruomenės, tačiau tarptautinė bendruomenė negali suteikti tinkamos pagalbos ir paramos Mianmarui. Supratome, kad Kinija ir Rusija palaiko kariuomenę. Kadangi Pietų Korėja patyrė panašią situaciją 1980 metais, kai kurie Korėjos žmonės ir visuomenė mėgina padėti Mianmaro žmonėms. O taip pat ir pakylėtųjų mokytojų mokiniai Korėjoje išsakė prašymus, kviesdami pagalbą Mianmaro situacijai, tačiau nematome tinkamo sprendimo šiai situacijai. Ar galėtumėte pakomentuoti Mianmaro situaciją? Ką Mianmaro žmonės ir tarptautinė visuomenė gali padaryti dėl Mianmaro, ir ką pakylėtieji mokytojai gali padaryti dėl Mianmaro situacijos?
Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 metų Rusijai skirtame vebinare „Įveikite pranašumo sąmonę ir jausmą, kad esate nevientisi, sutraumuoti ir susikoncentravę į išorę“.
Na, akivaizdu, kad tai yra pavyzdys to, ką taip pat matote ir kitose pasaulio vietose. Kuomet šalis galėjo turėti laikotarpį su demokratija, bet staiga atsiranda judėjimas, kuris siekia nuversti demokratiją arba pakirsti jos pamatus, arba pakeisti demokratiją labiau totalitarine valstybės valdymo forma.
Šią tendenciją matote įvairiose šalyse, kaip ją matote ir šiame pavyzdyje, ir, deja, tai gali įvykti ypač tuomet, kai populiacija nėra visiškai pasirengusi prisiimti pilną atsakomybę už save ir savo šalį ir sukurti funkcionuojančią demokratiją. Kaip sakėme, reikia laiko, šalyje anksčiau kurį laiką viešpatavus totalitariniam režimui, žmonėms reikia laiko prisitaikyti ir tapti pasirengusiais demokratijai. Ir tuomet tamsos jėgoms tai gali suteikti šansą pasinaudoti tam tikrais žmonėmis toje šalyje demokratijos pamatams pakirsti arba iš viso atsikratyti demokratija.
Taip pat, žinoma, neturėtų būti praleista pro akis ir tai, kad šitai įvyko per korona krizę. Kuomet tamsos jėgos, ir netgi tam tikru laipsniu Mianmaro kariuomenės žmonės suvokė, jog dėl to, kad tiek daug šalių visą savo dėmesį yra sutelkusios į vidinę pandemijos krizę, jie nesulauks tokios didelės reakcijos iš tarptautinės bendruomenės kaip sulauktų kitu atveju. Žinoma, egzistuoja šios povandeninės srovės, ir yra akivaizdu, kad yra tam tikros šalys, kurios taip pat norėtų pamatyti demokratiją žlungant ir jos taip pat dalyvauja šiame judėjime.
Tačiau tikrasis sprendimas, žinoma, yra kelti kolektyvinę žmonių sąmonę. Ir jeigu jaučiate norą padėti Mianmaro žmonėms, galite naudotis mūsų invokacijomis ir išsakyti prašymus dėl sąmonės kėlimo ir tamsos jėgų surakinimo. Ir jūs taip pat, žinoma, galite išsakyti prašymus, kad tarptautinė bendruomenė labiau atkreiptų dėmesį į šią situaciją ir ryžtųsi kažką dėl jos daryti. Buvo priimtos tam tikros sankcijos, tačiau, žinoma, būtų galima padaryti dar daugiau. Nekalbu apie kažkokią karinę intervenciją, tačiau iš tiesų būtų galima padaryti daugiau nei yra daroma, padidinant spaudimą kariniam režimui.
Jūs, pakylėtųjų mokytojų mokiniai, daugiau čia nelabai ką ir galite padaryti. Turite leisti praeiti šiek tiek laiko, kol situacijoje kažkas pasikeis. Ir arba žmonės sukaups didesnį ryžtą protestuoti, arba kariuomenė suvoks to, ką daro, beprasmiškumą, ir sugrąžins labiau demokratinę valstybės valdymo formą. Tai būtų geriausia išdava, kurią galima pasiekti taikiomis priemonėmis. Ir dėl šito, žinoma, jūs galite išsakyti prašymus: dėl taikaus situacijos išsprendimo.
Versta iš www.ascendedmasteranswers.com