Kazachstano prezidentas N. Nazarbajevas

Klausimas: Norėčiau užduoti klausimą apie Kazachstano prezidentą, poną Nazarbajevą. Kokia jis yra asmenybė? Ką jis slepia nuo žmonių? Ko jis bijo? 2011 metais Sen Žermenas pasakė, jog Kazachstano žmonėms pasisekė turėti tokį lyderį. Ką jis turėjo omenyje tai sakydamas, ir kas dabar vyksta Kazachstano politinėje scenoje, kas pasikeitė nuo 2011 metų?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Mes, žinoma, surasime galimybę daugiau apie tai pakalbėti kitais metais Kazachstane vyksiančioje konferencijoje. Ir vis dėlto, daugelis žmonių pažvelgė į šį pastebėjimą, kurį išsakiau, ir specialiai arba galbūt patys to nesuprasdami neteisingai tai interpretavo. Neturėjau omenyje, kad jiems pasisekė turėti tokį lyderį dėl to, kad jis yra tobulas ar idealus lyderis, bet jiems pasisekė ta prasme, kad jie galėjo gauti lyderį, kuris būtų buvęs daug blogesnis už dabartinį, ir nebūtų buvęs atviras jokiems pokyčiams.

Žinoma, bet kurios šalies, turinčios lyderį, kuriam politinė sistema negali mesti iššūkio, užkulisiuose vyks visokiausi dalykai. Toks lyderis visada bijos, kad gali būti nuverstas smurtine revoliucija ir prarasti valdžią. Ir vis dėlto, Kazachstane buvo atliktos svarbios reformos, tarp jų ir perėjimas prie vakarietiško alfabeto. Taip pat vyksta daug kitų pokyčių, ir prezidentas suvokia privalantis užtikrinti, kad šalis neatsidurtų krizėje, jam galiausiai mirus ar pasitraukus. Tad tai yra pavyzdys žmogaus, kuris, nors akivaizdžiai palaiko diktatorišką valstybės valdymo formą, yra geresnis pavyzdys už daugelį kitų lyderių, turinčių tokias pačias galias.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels