Klausimas apie dabartinę Korėjos valdžios administraciją

Klausimas: Šis klausimas būtų apie dabartinę Korėjos valdžios administraciją. Dabartinė Korėjos valdžios administracija savo darbą pradėjo buvusios prezidentės apkaltos procesu per žvakių šviesų demonstracijas, ir sukūrė tam tikrus pozityvius pokyčius, pavyzdžiui, pagerindama Šiaurės ir Pietų santykius. Tačiau, matant, kaip administracija mėgino manipuliuoti visuomenės nuomone per prezidento rinkimus, arba matant, kaip vyriausybė atmestinai tiria apskaitos klastojimu kaltinamus konglomeratus, manau yra sunku tikėtis pozityvių pokyčių ateityje. Ar galite pakomentuoti, kaip galėtume mesti iššūkį dabartinei administracijai?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Rekomenduočiau jums priimti labiau ilgalaike perspektyva grįstą požiūrį ir suvokti, kad nuversdami buvusią prezidentę žengėte žingsnį teisinga linkme, tačiau reikės laiko šiems pokyčiams pilnai materializuotis. Turite suprasti, kad buvusi prezidentė tiesiog buvo politinio šalies klimato simbolis ir išraiška. O tai reiškia, kad nors jai buvo skiriamas didelis dėmesys, ji tebuvo priešakinė figūra. O už jos, žinoma, buvo tam tikras politinis aparatas su tam tikru požiūriu, tam tikru mąstymu, kuris buvo kuriamas ilgą laiką. Tad nutiko taip, jog šiam mąstymui buvo mestas iššūkis, tačiau jis dar nebuvo iki galo apleistas. Ir neturėtumėte tikėtis, kad tai įvyks labai, labai greitai.

Jūs, dvasingi žmonės, galite, žinoma, toliau naudotis mūsų perduotomis invokacijomis, nes jos yra sukurtos įvairiais būdais skatinti pokyčius. Ir todėl galėtume sakyti, kad neturėtumėte pernelyg jaudintis dėl dabartinės administracijos, turėtumėte ją laikyti žingsniu vykstančiame procese – tramplinu procese link geresnės politinės kultūros ir politinio klimato Pietų Korėjoje. Ir mūsų invokacijos yra sukurtos skatinti šiuos pokyčius kolektyvinėje sąmonėje, kurie taip pat atneš pokyčius politiniame klimate ir pakeis valdžios elgesį su šiais dideliais verslo konglomeratais.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels