Dangus

Klausimas apie Kazachstaną

Klausimas: Turime klausimą apie mūsų šalį Kazachstaną, ir pirmiausia norėtume paklausti, koks yra pagrindinis blokas Kazachstano šalies nacionalinėje sąmonėje, kurį jai reikėtų įveikti, kad masinė sąmonė galėtų būti akceleruota į Aukso Amžių.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Korėjoje 2017 metais.

Pagrindinis blokas iš tiesų yra tai, kad pernelyg daug žmonių nenori prisiimti atsakomybės už save. Tai sakydamas, turiu omenyje, prisiimti atsakomybės už savo asmeninius sprendimus. Būtent dėl to po Sovietų Sąjungos žlugimo Kazachstanas netapo demokratiška visuomene ir vietoj to prisitraukė žmogų, kuris iš esmės funkcionavo kaip diktatorius. Na ir žinau, kad egzistuoja įvairių laipsnių diktatoriai, ir jau anksčiau sakiau, kad kazachų prezidento nelaikau priklausančiu pačiai blogiausiai diktatorių kategorijai. Jis, tiesą sakant, sugeba tam tikru laipsniu save pažaboti ir turi tam tikros išminties. Ir vis dėlto, akivaizdu, kad Aukso Amžiuje visos šalys taps demokratijomis. Ir todėl, kai šalis neturi demokratijos, bet yra prisitraukusi labiau diktatorišką vadovą, taip yra dėl to, kad tarp tų šalies žmonių neatsirado kritinės masės, kurie ryžtųsi prisiimti atsakomybę už savo gyvenimą ir savo šalį. Tad tai yra pirmas dalykas, dėl kurio galite išsakyti prašymus. Ir žinau, kad tai yra šiek tiek abstrakti tema, kadangi šis nenoras prisiimti atsakomybę turi daug aspektų. Tačiau jūs, žinoma, galite dar kartą peržiūrėti diktavimus, kurie buvo perduoti mūsų konferencijose Kazachstane, ir galite gauti daugiau įžvalgų apie tai ir susidaryti temas prašymams išsakyti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels