Dangus

Korėja yra raktas į Aziją

Klausimas: Kas liečia pakylėtųjų mokytojų konferenciją, kuri bus surengta Korėjoje šią liepą, ar turėtumėte kokių nors patarimų arba rekomendacijų mokiniams, kurie dalyvaus šioje konferencijoje, kad ji galėtų būti maksimaliai naudinga?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2016 metais:

Neturime jokių rekomendacijų, dėl tos paprastos priežasties, kad jūs jau darote viską, kas yra būtina, viską, ką norime matyti vykstant.

Esu labai dėkingas tiems iš jūsų, kurie ryžotės tai suorganizuoti, kadangi, kaip šis pasiuntinys neseniai susiderino ir suvokė, žvelgiant iš pakylėtųjų mokytojų perspektyvos, esant tokiai situacijai, kuri šiuo metu egzistuoja Azijoje, Korėja yra raktas į Aziją. Korėja yra raktas Aukso Amžiaus sąmonei Azijoje skleisti. Kinija yra pernelyg uždara, pernelyg didelė. Japonija yra pernelyg uždara. Indija yra pernelyg išsibarsčiusi – pernelyg išsibarsčiusi tarp įvairiausių skirtingų guru, kurie žmones traukia skirtingomis kryptimis. Tad Korėja yra geriausia mūsų galimybė patirti persilaužimą ir pradėti nešti labiau Aukso Amžiaus sąmoningumą, o taip pat žinias apie pakylėtuosius mokytojus ir mūsų mokymą. Ir už tai esame dėkingi, laukiame šios konferencijos ir iš tiesų turime daug nuostabių dalykų, kuriuos norime perduoti.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels