Mokymų vertimas į kitas kalbas

Klausimas: Korėjos žmonės pradeda studijuoti du kursus po šių metų gegužės konferencijos. Pirmasis yra asmeninio meistriškumo kursas, o antrasis yra Visrakčių į asmeninį Kristiškumą kursas. Beje, Korėjos žmonės patyrė didelę frustraciją dėl Asmeninio Kristiškumo žinios ir terminologijos interpretacijų.

Negalėjome pasiekti bendro sutarimo tarp vertėjo ir kurso koordinatoriaus, nes jie yra kilę iš skirtingos aplinkos. Kita problema yra pagarbos vienas kitam problema, žmonėms turint skirtingus požiūrius ir skirtingas interpretacijas. Dar kita problema yra ta, kad kai kurie žmonės jaučia nuobodulį dėl to, kad vienu metu turi studijuoti du kursus. Žinau, kad žmonės patys turi su tuo susitvarkyti. Tad mano klausimas būtų toks: Ar galėtumėte mums kažką patarti arba rekomenduoti, kaip galėtume sėkmingai studijuoti ypač Asmeninio Kristiškumo kursą; nes kyla problemų vertime, pavyzdžiui, veržiant terminą dualistinė sąmonė, kadangi tai galima interpretuoti skirtingais būdais korėjiečių kalboje. Ir tokių terminų yra ir daugiau.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Jėzaus per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 metais:

Turite suprasti, mano mylimieji, kad kai imatės tokių dalykų, kuomet jūs, grupė žmonių, studijuojate Kristiškumo kursą, tuomet iššūkiai, su kuriais susiduriate, jūsų elgesys vienas su kitu, ir kaip iš tiesų dirbate su šiuo kursu, yra šio kurso dalis. Tai yra iniciacijų dalis.

Na, o kas liečia jūsų tarpusavio bendravimą ir pagarbą vienas kitam, jums tiesiog reikia suprasti, kad visada egzistavo tendencija tarp dvasios mokinių prisirišti prie tam tikros interpretacijos ir manyti, kad jų kelias yra teisingas kelias, ar netgi vienintelis teisingas kelias. Todėl kiti viską turėtų daryti tuo pačiu būdu. Ir tai yra sąmonės būsena, kurią turite įveikti, jeigu norite toliau progresuoti kelyje į Kristiškumą. Turite išsiugdyti pagarbą vienas kito laisvai valiai ir suteikti kitiems žmonėms laisvę studijuoti kursą, ar netgi gyventi savo gyvenimą taip, kaip jiems atrodo geriausia jų dabartiniame sąmonės lygyje.

Negalėsite sėkmingai studijuoti kurso, jeigu atsiras žmonių, kurie bus labai prisirišę prie savo požiūrio ir savo nuomonės ir norės tai primesti kitiems. Suprantu, kad šie žmonės dažnai turi kuo geriausias intencijas; ir vis dėlto, tai nėra kelias į Kristiškumą.

Kas liečia dviejų kursų studijavimą tuo pačiu metu; na, mes visada susiduriame su problema, kad stropiausi mokiniai nori padaryti kuo daugiau, norėdami kuo greičiau progresuoti. Suprantame, kad egzistuoja etapas, kuriame turite tai daryti. Turite siekti. Turite stengtis. Tačiau mes visada raginame ieškoti pusiausvyros, kad neprisiimtumėte daugiau nei galite pakelti, atsižvelgdami ir į savo įprastinio kasdieninio gyvenimo praktinius dalykus.

Daugeliui žmonių tiesiog bus per sunku studijuoti abu kursus tuo pačiu metu. Šie kursai iš tiesų ir nebuvo sukurti būti studijuojami tuo pačiu metu. Jie yra sukurti taip, kad iš pradžių turite pradėti nuo Kelio į Asmeninį Meistriškumą, kurį studijuodami einate per spindulius, ir tuomet, ir tiktai tuomet, pereinate į Kristiškumo kelią.

Na, ir dabar, yra žmonių, kurie jau yra pasiruošę keliui į Kristiškumą, tačiau – ir būtent dėl to jis buvo perduotas pirmiau – taip pat turite suprasti, jog turite būti praktiški. Jeigu neturite laiko, jeigu patiriate stresą studijuodami abu kursus; tiesiog turite pasirinkti vieną arba kitą. Ir tik nuo jūsų priklausys, kurį iš jų pasirinksite, ir tai, vėlgi, yra iniciacijų dalis.

Visada bus žmonių, kurie, jeigu bus absoliučiai sąžiningi su savimi, matys, kad Kristiškumo kursas yra aukštesnis už Kelią į Asmeninį Meistriškumą, ir jie norės būti labiau pažengusiais, tad norės pasirinkti šį kursą. Tačiau tai, žinoma, nėra aukščiausia motyvacija, ir būtų konstruktyviau pradėti nuo Kelio į Asmeninį Meistriškumą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2016 Kim Michaels