Dangus

Oro tarša Korėjoje

Klausimas: Šis klausimas būtų apie oro taršą kietosiomis dalelėmis. Korėjoje oro kokybė neseniai pablogėjo dėl kietųjų dalelių, ir tai kelia grėsmę žmonių sveikatai bei kelia nepatogumus mūsų kasdieniame gyvenime. Yra žinoma, kad pagrindinė to priežastis yra kenksmingi chemikalai, ypač iš gamyklų, šiluminių elektrinių ir atliekų deginimo įrenginių Kinijoje. Tačiau Korėja nesugebėjo pareikšti jokių oficialių nusiskundimų Kinijai ar imtis efektyvių priemonių problemai spręsti, nors Korėjos valdžia neseniai atliko dirbtinio lietaus eksperimentą, siekdama sumažinti kietųjų dalelių koncentraciją. Ar galėtumėte pakomentuoti, kaip būtų galima išspręsti oro užterštumo, o ypač kietųjų dalelių problemą ir sumažinti žmonių Korėjoje kančias?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Korėjoje.

Na, trumpalaikėje perspektyvoje galite imtis priemonių tik mėgindami apsisaugoti individualiai. Žvelgiant iš labiau ilgalaikės perspektyvos, visada, žinoma, egzistuoja dvasinis sprendimas – galite išsakyti su tuo susijusius prašymus. Tačiau realybėje, negalite prašymų išsakyti dėl paties oro užterštumo, turite prašymus išsakyti dėl politinės situacijos pasikeitimo. Akivaizdu, kad turi įvykti pokytis kiniečių požiūryje. Tačiau vien Korėja šio pokyčio negali sukurti, tame taip pat turės dalyvauti ir kitos su Kinija besiribojančios šalys, kurios taip pat kenčia nuo šios taršos. Tam tikra prasme, gali prireikti, kad tarša pačioje Kinijoje pasiektų tokį mastą, jog Kinijos žmonės pradėtų reikalauti pokyčių.

Tačiau realybė čia tiesiog yra tokia, kad Kinija yra tokios šalies pavyzdys, kuri vis dar tebėra žemesniame sąmonės lygyje, rodydama nenorą prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir kaip jie veikia ne tik jos pačios žmones, bet ir kaimyninių šalių žmones. Ir taip yra dėl to, kad jie tebėra labai stipriai susikoncentravę į save. Jie mano, jog kadangi yra tokia didelė ir svarbi šalis ir kadangi turi tokį ekonominio augimo tikslą, o taip pat dėl to ir ano (ir, žinoma, dėl komunistinės ideologijos, kurią jie vis dar visur su savimi tamposi), jiems nėra būtina rūpintis kitais žmonėms ar netgi savo pačių žmonėmis.

Tad jūs, dvasingi žmonės, galite išsakyti prašymus, prašydami surakinti už to slypinčius demonus. Tačiau jūs taip pat galite išsakyti prašymus, kad atsirastų didėjantis tarptautinis šios problemos pripažinimas, idant kitos šalys suvienytų jėgas su Korėja, ir būtų dedamos jungtinės pastangos iš tiesų pateikti oficialų skundą dėl šios problemos ir pareikalauti, kad Kinija imtų kažką daryti, stabdydama taršą ten, iš kur ji ateina. Tam prireiks laiko. Tačiau yra svarbu, kad būtų dedamos šios pastangos, nes tai bus šio pokyčių Kinijoje sukūrimo proceso dalis, kuomet ji galėtų tapti sąmoningesne ir labiau atsakinga tarptautinės bendruomenės nare.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2019 Kim Michaels