Rohinja pabėgėliai iš Mianmaro

Klausimas: Šis klausimas būtų apie Rohinja pabėgėlius. Ką mokytojai gali pasakyti apie žiaurumus, kurie buvo vykdomi prieš Rohinja pabėgėlius iš Mianmaro? Kodėl šitai vyksta, ir kodėl Aung San Suu Kyi tylėjo apie šį reikalą, kai laisvojo pasaulio lyderiai ne kartą jos prašė pasmerkti už šiuos žiaurumus atsakingus žmones.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Estijoje 2017 m.

Mes, žinoma, nepritariame tam, kas vyksta Mianmare. Ir nepritariame lyderės elgesiui, kurią išrinkę žmonės turėjo tokią didelę viltį, kad ji jiems suteiks naują laisvę. Tačiau to priežastis iš tiesų yra labai sudėtinga žmonių kolektyvinės sąmonės situacija, ir nors jie sugebėjo išsirinkti naują lyderį ir padaryti tam tikrą progresą, nesugebėjo pakilti virš senosios sąmonės. Lyderis negali pernelyg toli peržengti žmonių sąmonės, ir todėl turite šią labai liūdną situaciją.

Tai, mano mylimieji, tiesiog yra dar vienas pavyzdys, kaip žmonėms, kurie yra įstrigę dualistinėje sąmonėje ir tapatinasi su fiziniais dalykais, staiga šie išoriniai skirtumai, tokie kaip religija, rasė ar etniškumas, įgija labai didelę svarbą jų protuose, ir tame nėra nė lašo logikos. Kai žmonės yra pernelyg įstrigę, jie nesugeba iš to praregėti, ir staiga šis išorinis skirtumas tampa svarbesniu už visus kitus dalykus, ir žmonės pamiršta savo pamatinį žmogiškumą.

Akivaizdu, kad lyderiai šioje situacijoje nesugebėjo būti lyderiais, tačiau, vėlgi, iš tiesų negalite kaltinti lyderių ir sakyti, kad lyderis turėjo padaryti kažką, kas pernelyg toli peržengė šalies žmonių sąmonę, kadangi daugelis lyderių nesugeba to padaryti. Tiesą sakant, galėtume sakyti, kad, tam tikra prasme, nė vienas lyderis to nesugeba padaryti, nors kai kurie žmonės gali, jėgos pagalba, nueiti į didesnį kraštutinumą, nei sąmonė yra tam pasirengusi ar to reikalauja. Šiuo metu daugiau neturime komentarų apie tai, išskyrus, kad yra akivaizdu, jog tai neturėtų vykti, ir tie iš jūsų, kurie jaučiate viduje norą, galite naudotis mūsų invokacijomis ir išsakyti su tuo susijusius prašymus. Iš tiesų galite pasinaudoti nauja invokacija Astrėjai ir išsakyti prašymus Mianmaro šaliai nubusti aukštesniam potencialui.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels