Dangus

Vizualizuokite laipsnišką taikų pokytį Kazachstane

Klausimas: Kazachstanas pasiekė tam tikrą pokyčių lygmenį beveik visose šalies srityse. Klausimas būtų apie pokyčius valdžioje. Ar žmonių sąmonė pasiekė pakankamą brandą, kad būtų inicijuota dabartinės valdžios apkalta, o gal egzistuoja rizika patirti tą patį, ką patyrė Ukraina?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Noriu labai stipriai rekomenduoti, kad šiuo metu nebūtų imtasi jokių smurtinių, drastiškų žingsnių Kazachstane, ir noriu paraginti jus turėti šiek tiek kantrybės ir leisti kolektyvinei sąmonei toliau augti. Aš šitai, žinoma, kalbu į masinę sąmonę, tikėdamasis, jog kai kurie pagaus šį paraginimą turėti kantrybės ir leisti situacijai eiti savo vaga, užuot siekus priversti kažką įvykti jėga. Kaip ir sakai, Kazachstanas paaugo daugelyje visuomenės sričių, ir būtų geriau, kad šie laipsniški pokyčiai tęstųsi ir toliau, užuot siekus sukurti kažkokią smurtinę revoliuciją, kuri beveik užtikrintai panardintų šalį į neramumus ir chaosą. Tai nebūtų panašu į tai, kas vyksta Ukrainoje, kadangi kolektyvinė sąmonė Kazachstane yra kitokia, ir bendrai paėmus kazachų žmonės yra daug taikesni. Kazachstanas neturi tokio paties pasidalijimo tarp rytinės ir vakarinės dalių, jame neegzistuoja tokia pati dinamika kaip Ukrainoje.

Tad vizualizuokite laipsnišką taikų pokytį, o ne smurtinę revoliuciją ar netgi politinę revoliuciją, nes net ir ji sukurtų pernelyg staigų pokytį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels