Aukštesnė technologijos forma, paremta kristalais ir magnetais

Klausimas: Knygoje „Mano Gyvenimai“ yra pristatoma kristalų ir magnetų naudojimo idėja. Kaip šios technologijos gali būti naudingos?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Yra, žinoma, daug technologijų, kurios turi tam tikrą pagrįstumą. Kristalai, magnetai gali turėti poveikį. Galite matyti Naujojo Amžiaus sferoje, kad yra daug šias technologijas taikančių žmonių, ir jūs, žinoma, esate laisvi tai tyrinėti, jeigu jaučiate norą tai daryti, ir naudokitės savo intuicija bei įžvalgumu, kad išsiaiškintumėte, ar tai tinka ir jums. Mes apie tai neduodame mokymų per šį pasiuntinį dėl įvairių priežasčių. Paliekame jūsų pačių įžvalgumui, ką norėtumėte su tuo daryti.

Tiesiog pasakysiu, kad knygoje minima technologija iš tiesų yra aukštesnės formos technologija, ji pranoksta visas šiuo metu fizinėje oktavoje egzistuojančias technologijas. Tad negalite (remdamiesi ganėtinai trumpa užuomina knygoje) daryti išvados, kad jums reikėtų rimčiau tai patyrinėti. Turėtumėte užsiimti šiais tyrinėjimais, jeigu intuityviai jaučiate, kad tai yra skirta jums.

Tiesiog noriu pasakyti, kad šiuo metu šia tema egzistuoja daug prieštaringų idėjų. Kai kurie žmonės yra atradę tikrą būdą tuo naudotis, kiti tiesiog naudojasi šių dalykų populiarumu ir mėgina užsidirbti pinigų, o kiti bando tapti įžymiais. Tad, vėlgi, turite įvertinti apie tai kalbančius žmones, kokios yra jų intencijos, kokia yra jų vibracija, ir tuomet daryti tolesnius žingsnius.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels