Turi įvykti pokytis kolektyvinėje sąmonėje, kad žmonės pradėtų reikalauti kitokios energijos formos
Klausimas: Šis klausimas būtų apie „nematerialią energiją“, taip pat dar vadinamą „laisva energija“. Man padarė didelį įspūdį Ciklopėjaus Korėjoje perduotas diktavimas. Apie tai, kas labai greitai galėtų nutikti, jeigu įvyktų lūžis, ir visiems taptų prieinama ta nedidelė elektrą generuojanti dėžutė. Neseniai išgirdau labai įdomią naujieną apie taip vadinamą „termobranduolinę sintezę“, kurios metu yra sugeneruojami didžiuliai kiekiai šilumos reliatyviai žemoje temperatūroje ir be jokios radioaktyvios radiacijos. Netgi yra vienas mokslininkas, išradėjas, kuris yra labai arti veikiančio prietaiso sukūrimo pagal šį išradimą, pavadinto „energijos katalizatoriumi“ arba „ecat“. Jau netgi yra paruošta daug patentų, kaip būtų galima naudoti šį išradimą namuose, automobiliuose, lėktuvuose, panašiai kaip toje Ciklopėjaus perduotoje vizijoje. Ar galėtų mokytojai pakomentuoti, ar ši technologija turi potencialą būti nemonopolizuota Aukso Amžiaus technologija? O taip pat, ar galėtų būti sukonstruotas šią koncepciją pagrindžiantis įrenginys ar netgi veikiantis įtaisas reliatyviai paprastomis priemonėmis? Beveik nuosavo garažo sąlygomis. Ir šį prietaisą būtų sunku monopolizuoti dėl jo paprastumo ir prieinamumo?
Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2019 m. konferencijoje Olandijoje.
Energijos prietaisai, kuriuos turėsite Aukso Amžiuje, visiškai pranoks tai, ką dauguma žmonių šiuo metu geba įsivaizduoti ar priimti. Yra žmonių, kurie pamatė naujų energijos šaltinių potencialą, ar vadintumėte tai „laisva energija“ ar dar kažkuo. Todėl yra vykdoma daug tyrimų ir dalis šių tyrimų turi potencialą tapti energiją gaminančiais prietaisais. Taip pat egzistuoja kitos tyrimų rūšys, kurios niekur nenuves, tačiau vis tiek yra svarbu atlikti šiuos tyrimus.
Kai vis didesnis ir didesnis žmonių skaičius ims šitai tirti ir publikuos savo eksperimentus, tai padės sukurti tokį lūžį kolektyvinėje sąmonėje, kad galės įvykti pokytis, kuris leis atnešti tikrą Aukso Amžiaus technologiją. Egzistuoja keletas energijos rūšių, kurias būtų galima pavadinti tarpiniais žingsniais, tarp jų ir „termobranduolinė sintezė“. Turite suprasti, kad visi dalykai, kurie gali būti užpatentuoti arba bus užpatentuoti, iš tiesų nebus aukščiausias potencialas energijos gavybai. Tai yra tikra tiesa, kaip sakai, kad idealią energijos formą turėtų būti galima sukurti, o tiksliau, perduoti įrenginiu, kuris galėtų būti pagamintas garaže, kad didelės korporacijos negalėtų jo monopolizuoti. Jos net negalėtų jo užpatentuoti, nes negalite užpatentuoti idėjos.
Tad iš tiesų turime pasiekti tam tikrą pokytį sąmonėje, kuomet atsirastų žmonių, kurių varomoji jėga nebūtų šis troškimas sukurti patentą ir tapti super turtingais. Jie tiesiog trokštų tapti naujos technologijos pionieriais, siekdami įrodyti, kad ji veikia.
Matėte, kaip skraidymo erą inicijavo du broliai Amerikoje, kurie nemėgino užpatentuoti lėktuvo. Jie tiesiog mėgino įrodyti, kad už orą sunkesnis objektas iš tiesų gali skristi. Būtent tokių eksperimentų mums reikia. Žinau, kad yra žmonių, kurie jau yra pasiekę šį lygmenį, tačiau mums reikalingas pokytis, kad daugiau žmonių į tai įsitrauktų, o taip pat daugiau žmonių plačiojoje populiacijoje suvoktų, kad tikroji Aukso Amžiaus energija nebus monopolizuota kažkokios korporacijos, kuri iš to uždirbs kalną pinigų. Tad iš tiesų negalime leisti, kad ši technologija būtų užpatentuota. Nes tuomet tiesiog nutiktų taip, kad kažkokia korporacija nupirktų šį patentą ir jį užgniaužtų, tam kad galėtų toliau pardavinėti savo naftą išpūstomis kainomis, kaip jau nutiko su tam tikromis technologijos formomis.
Tai yra dalykas, dėl kurio tie, kurie tuo domisi, iš tiesų gali išsakyti prašymus, kad įvyktų šis pokytis. Galite išsakyti prašymus dėl pokyčio kolektyvinėje sąmonėje, kad žmonės imtų reikalauti kitokios energijos formos. Galite užduoti sau klausimą, kodėl turite tokią energiją, kokią turite, kuri yra monopolizuota didelių korporacijų.
Ir tai, vėlgi, nutiko dėl puolusių būtybių ir valdžios elito įtakos, nes jie nori būti tokioje pozicijoje, kurioje ne tik kad darytųsi pinigus, bet ir turėtų valdžią žmonėms. Jie nuolatos gauna pinigus, o kartu ir energiją iš žmonių. Pamąstykite apie tai. Tai, vėlgi, yra vienas iš šių kognityvinio disonanso pavyzdžių, kai žmonės tai patiria. Nes „kodėl turėtumėte mokėti už energiją“?
Būtent dėl to galite išsakyti prašymus, kad vis daugiau ir daugiau žmonių tiesiog pradėtų užduoti šį klausimą: „Kodėl turėčiau mokėti už energiją? Ar moku už orą, kuriuo kvėpuoju? Ar moku už saulės spindulius? Jūs, vėlgi, galite paimti biologinę perspektyvą, kaip kalbėjau apie fanatizmą, galite į energiją pažvelgti iš biologinės arba fizinės perspektyvos. Pažvelkite į visus bazinius dalykus, kurie yra varomoji gyvybės Žemėje jėga, jie visi yra nemokami, saulės šviesa yra nemokama. Augalų fotosintezei naudojamas deguonis yra nemokamas. Jums nereikia už tai mokėti pinigų. Kodėl turėtumėte mokėti pinigus už energiją, kuri yra varomoji technologijos jėga? Kodėl taip yra?“
Taip gali būti tik dėl to, kad žmonija pasidavė elitistinio mąstymo vilionėms. Nepaisant demokratinių šalių atsiradimo, žmonės dar neišsilaisvino nuo šio elitistinio mąstymo. Būtent dėl to jie vis dar priima situaciją, kurioje turi mokėti valdžios elitui už elektrą. Tad vienas iš pokyčių, kuris privalo įvykti, yra tai, kad žmonės tartų: „Akivaizdu, kad mes neturėtume už šitai mokėti, tai neturėtų šitaip būti.“ Iš dalies tai gali būti atnešta per suvokimą, kad jeigu energiją padarytumėte nemokamą, tai taip stipriai paveiktų visą ekonomiką, jog ekonomika išaugtų iki daug aukštesnio lygmens nei yra šiandien. Visi praturtėtų, išskyrus, žinoma, tuos žmones, kurie turi naftos ir elektros gamybos monopolį.
Suprantate, kad pasaulyje įvyko daug pokyčių, kurie pastūmėjo visuomenę į priekį, kurie į priekį pastūmėjo ekonomiką. Galite pažvelgti į tai, ką kalbėjome apie fanatizmą, ką Jėzus kalbėjo apie diversifikaciją. Koks yra augančios ekonomikos, klestinčios ekonomikos raktas? Įvairovė – diversifikacija. O klestėjimą iš žmonių atima monopolizacija. Turto ir gamybos priemonių nuosavybės sukoncentravimas į nedidelio elito rankas.
Galite pažvelgti į feodalines visuomenes ir matyti, kad feodaliniai lordai, sėdintys savo pilyse, galėjo jaustis labai, labai turtingi lyginant su paprastais valstiečiais. Jeigu pažvelgtumėte į tai, ką jie iš tiesų turėjo, ir palygintumėte su tuo, ką daugelis žmonių turi šiandien, jie iš tiesų nebuvo jau tokie turtingi. Visa tai yra reliatyvu.
Štai kodėl suvokiate, kad valdžios elitas ir šis mąstymas, kuris skatina monopolizuoti ir sukoncentruoti turtą į nedidelio elito rankas, priverčia energiją atsidurti daug žemesniame lygmenyje. Būtent dėl to feodalinės visuomenės šalių ekonomiką laikė daug žemesniame lygmenyje kelis šimtus metų. Kai feodalinės visuomenės sugriuvo ir ekonomikoje atsirado daug didesnė diversifikacija, pamatėte, kaip ji greitai išaugo.
Taip pat matėte pačioje pramonės amžiaus pradžioje kaip atsirado keletas žmonių, kurie visomis jėgomis siekė sukurti šiuos verslo monopolius, nes suprato, o tiksliau, iš tiesų manė, tikėjo iliuzija, kad tai yra vienintelis būdas iš tiesų daryti pinigus. Realybėje, vienintelis būdas iš tiesų daryti pinigus yra turėti laisvą, diversifikuotą ekonomiką, kurioje vyktų nuolatinis eksperimentavimas ir pastovus augimas, ir todėl tiesiog būtų daugiau pinigų ekonomikoje.
Kaip galėsite uždirbti pinigus, jeigu visi visuomenėje neturės daugiau pinigų? Tad matote, šiandien šis valdžios elitas yra sukūręs šiuos finansinius instrumentus, kurių pagalba uždirba daugybę pinigų, tačiau visi šie pinigai tėra kompiuteryje, jie neturi jokios tikrovės. Kalbėdamas apie funkcionuojančią ekonomiką, kalbu ne apie tai. Funkcionuojanti ekonomika yra tokia, kurioje vyksta išradimai, vyksta gamyba, yra teikiamos paslaugos. Yra gaminama kažkas tikro, kas duoda naudą žmonėms, tai nėra vien skaičiukai kompiuterio kietajame diske. Būtent tokią ekonomiką galite vizualizuoti, galite išsakyti dėl jos prašymus. Diversifikacija, o ne monopolizacija yra raktas į Aukso Amžiaus ekonomiką.
Versta iš www.ascendedmasteranswers.com