Dangus

Auksas darosi vis mažiau svarbus šiuolaikinėje ekonomikoje

Klausimas: Jungtinėse Amerikos Valstijose aukso niekas neauditavo nuo 1954 metų Ford Nokse, ar turėtume manyti, kad jo ten nebėra? Kodėl Kinija ir Rusija perka tiek daug aukso?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Ne viso jo nebėra, nebėra jo dalies. Realybė yra tokia, kad auksas tampa vis mažiau svarbus šiuolaikinėje ekonomikoje. Kinija ir Rusija perka auksą, kadangi jos vis dar tebemano, kad jis galės suteikti tam tikrą apsaugą nuo nuosmukio ekonomikoje. Šios šalys tikisi, ir ypač egzistuoja jėgos Kinijoje, tačiau taip pat ir Rusijoje, kurios siekia sukelti dar vieną finansinę griūtį. Šios jėgos tikisi, kad šitaip jos galės, taip sakant, nugalėti Vakarus, sukeldamos šią milžinišką finansinę griūtį, o pačios tuomet galės apsisaugoti ir iškilti į viršų šio sukaupto aukso dėka. Nesakau, kad tai yra realistiškas įvertinimas iš jų pusės, tačiau būtent taip šie žmonės mąsto.

Ir, žinoma, yra įmanoma, kaip jau anksčiau sakiau, kad gali įvykti griūtis. Jeigu žmonės neišmoks pamokų iš 2008 metų, tuomet jie gaus netgi dar skaudesnį smūgį ateityje, kad galėtų išmokti pamokas ir galėtų sugrįžti prie tvarios ekonomikos. Ir vis dėlto, tuo nenoriu pasakyti, kad Kinijos ir Rusijos mąstymas yra teisingas ar visiškai racionalus, ar kad tai, ko jos tikisi, iš tiesų įvyks.

Klausimas: Žinau, kad Sen Žermenas sakė, jog auksas neturėtų būti naudojama kaip piniginė sistema šiandieniniame amžiuje. Jis taip pat sakė, kad elitas turi didžiąją aukso dalį. Ar šie du teiginiai taip pat galioja ir sidabrui?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Ne visai, nors tam tikru laipsniu galioja; taip yra dėl to, kad sidabras turi daugiau panaudojimo būdų pramonėje už auksą, ir todėl jo nėra sukaupta tiek daug kaip aukso. O taip pat ir dėl to, kad jo vertė yra mažesnė, elitas nėra tiek daug jo prikaupęs.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels