Dangus

Darbų ateityje perspektyva

Klausimas: Kai kurie technokratai sako, kad po 20 metų 50% darbų neliks dėl automatizavimo ir dirbtinio intelekto. Ar tai tiesa?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Na, mano mylimieji, taip pat buvo žmonių, kurie tai sakė prieš 30 ar 40 metų. Tam tikra prasme, jie buvo teisūs, kadangi tam tikruose didelės kvalifikacijos nereikalaujančiuose darbuose, darbuose, kuriuose daug kartų reikia daryti tą patį dalyką, darbuose, kurie yra labai pavojingi arba kenkia sveikatai, žmones pakeitė mašinos. Akivaizdu, kad ši tendencija išliks ir toliau, ir žmonės atliks vis mažiau šių mechaniškų, pasikartojančių, pavojingų arba sveikatai kenkiančių darbų.

Tai nereiškia, kad į jų vietą nebus sukurti kiti darbai. Kaip galite aiškiai matyti, kai kuriems darbams išnykus, į jų vietą buvo sukurti kiti darbai. Visuomenei evoliucionuojant, gali atsirasti visiškai naujos pramonės šakos. Pavyzdžiui, jeigu grįžtumėte atgal 30 ar 40 metų, niekas iš tiesų negalėjo numatyti kompiuterių industrijos ir milžiniško kiekio darbų, kuriuos ši industrija sukūrė. Galiu jus užtikrinti, kad mums pereinant į Aukso Amžių, atsiras visiškai naujos technologijos ir bus sukurta daug daugiau darbų. Ir taip pat, žinoma, Aukso Amžiuje atsiras visiškai kitoks požiūris į turto kūrimą, kuomet daugelis žmonių visuomenėje neturės darbo, bet bus laisvi siekti dvasinio augimo.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels