Dvasinė perspektyva į akcijų rinką ir finansines investicijas

Klausimas: Mokytojai sakė, kad investavimas į akcijas ir obligacijas yra lošimų mąstymo atspindys. Koks būtų produktyviausias mąstymas, kurį galėtume turėti investuodami, ir kokie galėtų būti investicijų pavyzdžiai, kurie labiau derėtų su Aukso Amžiaus sąmone?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerque (JAV) 2018 metais.

Yra labai sunku duoti patarimą investicijų klausimais dabartinėje situacijoje, kadangi visa finansų sistema yra taip stipriai užvaldyta puolusių būtybių, jog kad ir kaip beinvestuosite, bent jau didžiausiose jų sukurtose finansinėse schemose, susaistysite save su puolusiomis būtybėmis, o tai, žinoma, nėra produktyvu. Žinoma, egzistuoja tam tikros investicijos, kurias galite daryti, ir jos yra labiau žemesniame lygmenyje, labiau lokalizuotame lygmenyje arba labiau tiesioginiame lygmenyje. Nėra neįmanoma įsigyti akcijų, atidžiai renkantis įmones, kurios yra tokios mažos, kad dar nėra tapusios dideliu traukos objektu profesionaliems prekiautojams.

Galite matyti, kad pirminiame savo pavidale akcijų birža buvo sukurta kaip būdas žmonėms investuoti į verslą ir gauti grąžą dividendų pavidalu, įmonei uždirbus pelną. Tai buvo būdas įmonėms padidinti kapitalą ir plėstis neinant per bankus. Vis dar yra tokių įmonių, kurios yra tokios mažos, kad iš tiesų neatkreipė į save Volstrito investuotojų dėmesio, kadangi, žinoma, Volstrito investuotojams dividendai nerūpi. Jiems rūpi išpūsti akcijų vertę, kad galėtų paskatinti pakankamai žmonių įšokti į traukinį ir pirkti tas akcijas, remiantis ne įmonės verte ar dividendais, kuriuos jie galėtų gauti, bet remiantis lošimų mąstymu, kad akcijų vertė išaugs.

O tuomet, žinoma, prekiautojai parduoda akcijas, dirbtinai pažemina jų vertę, kai kurie žmonės nusivilia, parduoda savo akcijas mažesne kaina, o tuomet investuotojai jas vėl superka ir padidina jų vertę, ir tai tęsiasi be galo. O tuomet, kiekvieną kartą akcijų kainoms pakilus arba nukritus, investuotojai darosi pinigus, o paprasti žmonės pinigus praranda. Tad geriau jums būtų nežaisti šio žaidimo.

Taip pat, žinoma, egzistuoja ir kitos labiau ilgalaikės, saugesnės investicijos – įvairios obligacijos, vyriausybės obligacijos ir taip toliau – kurios yra saugesnės. Galite sakyti, kad brangieji metalai yra saugi investicijos forma, tačiau nebūtinai taip yra, nes net ir brangiųjų metalų kaina puolusios būtybės labai stipriai manipuliavo. Jūs, pavyzdžiui, galite matyti, kad ankstesniais dešimtmečiais daugelis pakylėtųjų mokytojų mokinių investavo į auksą, nes jautė, kad jeigu įvyktų krizinė situacija, auksas išsaugotų savo vertę ar netgi taptų dar vertingesnis. Tačiau daugelį metų ir dešimtmečių jo vertė neaugo, nes nebuvo krizinės situacijos. O tuomet prieš keletą metų matėte, kad aukso kaina iš tiesų išaugo, o dabar ji vėl pradėjo kristi.

Tad nėra jokių saugių investicijų, nes viskas, beveik viskas yra manipuliuojama. Tad galite paimti tuos dalykus, kuriuos jums daviau, tačiau tam iš tiesų jums reikia užsiimti studijomis, reikia tam skirti savo dėmesį, nes jeigu manysite galintys leisti kažkokiems investiciniams fondams ar kitiems pinigų tvarkytojams tvarkyti jūsų investicijas, tuomet galite būti tikri, kad tai bus susaistyta su puolusiomis būtybėmis, ir nors jūs galite uždirbti pinigų, ar tai iš tiesų yra tas būdas, kuriuo norite uždirbti pinigus, pririšdami save prie tų schemų?

Matote, mano mylimieji, nemėginu čia jums duoti šios pasaulio pabaigos pranašystės, kad rinkos bet kurią akimirką žlugs ir jūs viską prarasite. Rinkos iš tiesų gali žlugti, kaip sakiau, nes kai sukuriate finansinį burbulą, tuomet tai yra vienintelis būdas ištraukti žmones iš tos sąmonės būsenos. Tačiau net jeigu rinkos nežlugtų ir toliau laikytųsi – nes galite pažvelgti į praeitį, jeigu žiūrėsite į akcijų biržą iš ilgalaikės perspektyvos, galite sakyti, kad, taip, 2008 metais įvyko nuosmukis ir įvyko didelė krizė. Tačiau, jeigu grįžtumėte atgal trisdešimt metų pamatytumėte, kad jeigu būtumėte nupirkę akcijas tam tikroje įmonėje prieš trisdešimt metų, jų vertė būtų nepaprastai išaugusi. Tai, žinoma, yra tiesa, tačiau tai yra dirbtinai sukurtas vertės išauginimas, kurį sukūrė puolusios būtybės, ir tai sukūrė visą šią burbulo ekonomiką.

Kaip ir sakau, turite įvertinti: Ar norite save prie to pririšti? Ar norite būti su tuo susaistyti? Esmė čia iš tiesų nėra, ar prarasite pinigus, esmė čia yra pasinaudoti savo įžvalgumu ir tarti: „Ar tai iš tiesų atitinka mano Kristaus įžvalgumo lygmenį, mano sąmonės lygmenį?“ Ir ateis momentas, kai svarbiausias dalykas jums nebebus uždirbti pinigus. Svarbiausia jums bus suderinti savo veiksmus su savo sąmonės būsena.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels