Dangus

Konkurencija Aukso Amžiuje

Klausimas: Sekantis klausimas būtų apie konkurenciją Aukso Amžiuje. Kaip galiu sudvasinti tai, ką darau, kaip galiu sudvasinti visas savo veiklas?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Rusijoje, Novosibirske 2017 metais.

Konkurencija išnyks, kai pilnai pereisime į Aukso Amžių. Visa ši konkurencijos sąmonė, kurią šiandien matote, yra, žinoma, visiškai dualistinė, ir ateis toks momentas, kai kritinė masė žmonių ją transcenduos, ir įmonės suvoks, kad gali daugiau paaugti, gali daug daugiau materializuoti bendradarbiaudamos, o ne konkuruodamos. Tai nereiškia, kad nebeliks skirtumų tarp skirtingų kompanijų, kurios koncentruosis į skirtingas pramonės šakas, ar kad skirtingos kompanijos nebekurs naujų inovacijų. Tad nebus taip, kad visos kompanijos bendradarbiaus, tačiau tos, kurios anksčiau konkuravo, suvoks, kad gali gauti daug daugiau naudos bendradarbiaudamos, ir tai nebūtinai reiškia, kad jos pavirs vienu dariniu.

Tad akivaizdu, jog tai siejasi su tuo, apie ką kalbėjau neseniai perduotuose diktavimuose, sakydamas, kad mąstymo pokytis link Aukso Amžiaus yra labai didelis, o tai reiškia, kad labai mažai žmonių, šiandien vadovaujančių kompanijoms, turi gebėjimą šiuo metu atlikti šį pokytį. Jie net negali pradėti suvokti Aukso Amžiaus, nes daugelis jų nepajėgtų įsivaizduoti situacijos, kurioje neegzistuoja konkurencija. Jie, tiesą sakant, mėgaujasi konkurencija. Jie mėgsta jaustis įveikę konkurentus arba pasirodę geriau už savo konkurentus, ir jie jaučia, kad tai juos motyvuoja, ir kad industrija arba verslas žlugtų be konkurencijos.

Tad jums individualiai tai reiškia, kad nedaug ką tegalite padaryti šiai aplinkai pakeisti. Galite nuspręsti, ar norite dirbti tokioje aplinkoje. „Koks aš esu žmogus? Kokioje aplinkoje noriu dirbti? Kokioje aplinkoje esu nusipelnęs dirbti?“ Arba galite mėginti tai sudvasinti, o kažko sudvasinimas visų pirma reiškia, kad esate pasiryžę pažvelgti į save ir pamatyti, kaip tam tikra aplinka jus traukia į reakcinį šabloną. Neskatinu jūsų bėgti nuo sunkios situacijos, siekiant išvengti iššūkio. Aš, tiesą sakant, skatinu jus likti toje situacijoje ir siekti ieškoti savo reakcinių šablonų, ieškoti savo prisirišimų, įveikti tuos prisirišimus, išsilaisvinti nuo reakcinių šablonų, kad galėtumėte būti toje aplinkoje nereaguodami. O tuomet būsite laisvi nuspręsti: „Tad dabar, kai jau iš tiesų galiu čia būti, ar noriu čia būti? Ar iš tiesų noriu čia būti?“

Jeigu nuspręsite, kad nenorite čia būti, tuomet dauguma jūsų labai greitai pamatysite kažką, ko anksčiau nematėte, pamatysite galimybę pakeisti savo aplinką ir atrasite kitokį būdą išlaikyti save ir savo šeimą, ir tai netgi atves prie didesnio dvasinio augimo ilgalaikėje perspektyvoje. Atkreipkite dėmesį, kad verslo aplinka pasikeis Aukso Amžiuje, tačiau yra daug verslų, kur negalite tikėtis, kad jie pasikeis, ar tikėtis, kad jie pasikeis artimiausioje ateityje.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels