Pinigų sistema ir skola

Klausimas: Turiu klausimą apie pinigų sistemą. Kalbėjome Motinos Marijos vigilę dėl pinigų sistemos ir valdžios elito, kuris vagia pinigų vertę iš žmonių. Na, aš iš tiesų nepamačiau jokio pagerėjimo, nes skola ir toliau auga, ir norėčiau žinoti, kokia yra Pakylėtųjų Mokytojų vizija apie tai, kas įvyks, ar kokią jie turi viziją apie pinigų sistemą.

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Mes jau esame davę tam tikrus mokymus apie ekonomiką, ir kažkuriuo metu ateityje perduosiu dar daugiau mokymų, tad nenoriu čionai leistis į pernelyg techniškas diskusijas. Esminis dalykas yra toks, kad egzistuoja didelis pasipriešinimas naujai pinigų sistemai, kadangi pinigų sistema yra pagrindinis valdžios elito būdas kontroliuoti žmones demokratinėse šalyse. To neįmanoma išspręsti vigile, kurią trumpą laiką kalba reliatyviai nedidelis skaičius žmonių. Tam reikėtų daug daugiau žmonių.

Na, ir dabar, žinoma, visada egzistuoja du būdai pokyčiams atnešti, ir pirmasis iš jų yra sąmonės kėlimas – ir būtent dėl šio tikslo prašome jūsų išsakyti prašymus. Kai išsakote prašymus sąmonei kelti, tai, žinoma, yra pavaldu žmonių laisvai valiai. Jeigu žmonės nenorės kelti savo sąmonės, tuomet jūsų prašymai neturės poveikio trumpalaikėje perspektyvoje. Jie turės poveikį labiau ilgalaikėje perspektyvoje, tačiau tai užtruks daugiau laiko.

Kitas būdas, kuriuo žmonės gali mokytis, žinoma, yra Skaudžių Smūgių Mokykla, ir, atvirai tariant, nėra realistiška tikėtis, kad pinigų sistema pasikeis dėl pakilusios sąmonės. Turės įvykti labai rimtų situacijų, kuomet skolos našta bus tapusi tokia didelė, kad atsiras naujas suvokimas, jog šios skolos tiesiog neįmanoma grąžinti. Todėl turime atrasti kitokį būdą su tuo tvarkytis, galbūt tiesiog panaikindami šią skolą arba reformuodami pinigų sistemą. Ar netgi paklausdami, kaip jau anksčiau sakėme: Kam esame skolingi šiuos pinigus? Ir kodėl šalis leidžia sau skolintis pinigus iš privačių institucijų, neturinčių lojalumo jokiai konkrečiai šaliai?

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels