Dangus

Anglų kalba taps bendra kalba Aukso Amžiuje

Klausimas: Kaip turėtume elgtis su nacionalinėmis kalbomis ir kokia apskritai yra kalbų ateitis?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Kazachstane 2018 metais.

Aukso Amžiuje, mums judant vis toliau ir toliau į Aukso Amžių, anglų kalba taps vis labiau paplitusi. Mano vizija Aukso Amžiui yra tokia, kad kelis pirmuosius ateities šimtmečius nacionalinės kalbos didžiąja dalimi bus išsaugotos, tačiau visi žmonės visose šalyse pradės mokytis savo nacionalinės kalbos ir anglų kalbos. Šitaip žmonėms visose šalyse reikės išmokti tik dvi kalbas, ir jie turėtų pradėti tai daryti nuo paties ankstyviausio amžiaus, kad galėtų laisvai ir rišliai kalbėti abiem kalbomis. Ir taip, jeigu visi žmonės pasaulyje išmoks anglų kalbą, tuomet visi žmonės pasaulyje galės bendrauti vieni su kitais, ir būtent tokia yra mano vizija Aukso Amžiui. Na ir dabar, mums pereinant į tolimesnius šimtmečius, atsiras vis daugiau šalių, kurios paliks savo nacionalines kalbas. Kai kurios šiandien egzistuojančios šalys išnyks ir pamatysite didesnių regionų atsiradimą, kuriuose nacionalinės sienos taps nebesvarbios.

Todėl nacionalinės kalbos taip pat palaipsniui išnyks ir visi priims bendrą anglų kalbą. Žinoma, anglų kalba taip pat laikui bėgant vystysis, tad anglų kalba, kuria bus kalbama po 500 metų, nebebus tokia pati, kokia yra šiandien.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels