Pabėgėlių krizės ir kitų problemų pasiturinčiose šalyse dvasinė priežastis

Klausimas: Turiu klausimą apie pabėgėlius. Šiuo metu iš Vidurio Rytų į Europą, į daugelį šiuolaikinių šalių atvyksta pabėgėliai. Matau stiprią reakciją mūsų šalyse į šiuos pabėgėlius. Kokį galėtumėte pasiūlyti geresnį požiūrį, labiau meile grįstą požiūrį?

Kimas: Tiesą sakant, mokytojai jau anksčiau apie tai perdavė mokymus, sakydami, kad dalis priežasties yra ta, jog Europa nepakankamai greitai keičiasi. Šie ateinantys žmonės verčia Europą pažvelgti šioms problemoms į akis. Motina Marija taip pat tai pakomentuos.

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Olandijoje 2018 metais.

Pabėgėlių problema turi tam tikrų sąsajų su benamių problema. Turite suprasti, kad kartu su privilegijomis ateina ir atsakomybė. Daugelis šalių Europoje turėjo privilegiją įgyti didelius materialus turtus, labai gerai išsivysčiusią visuomenę, kurioje viskas labai gerai funkcionuoja. Ir daugumoje šių šalių nutiko taip, kad jos pradėjo jaustis patogiai. Gerovės visuomenė tapo komforto visuomene, kurioje šalys ir individai pradėjo jaustis gerai gyvenantys; tiek gerai gyvenantys, kiek jiems reikia. Ir jiems iš tiesų nebėra reikalo kelti sau iššūkių – jiems iš tiesų nieko nebereikia siekti, nes viskas funkcionuoja, ekonomika yra gera ir socialinė aprūpinimo sistema yra aukštame lygyje. Vargšų nėra ir niekas negyvena skurde. Tiesą sakant, idealiu atveju galėjo nutikti taip, kad XX-ojo amžiaus dešimtajame dešimtmetyje ir XXI-ojo amžiaus pradžioje šios pasiturinčios šalys galėjo pakilti į aukštesnį lygmenį, tarp kitų dalykų susikoncentruodamos į psichologinę gerovę, bet taip pat peržengdamos savo sienas ir tardamos: „Bet negalime tenkintis gerovės valstybės sukūrimu vien savo piliečiams, turime pasirūpinti ir kitomis šalimis.“

Kaip jau anksčiau sakiau, kadangi to neįvyko, užuot padėjusios tam tikriems žmonėms jų pačių šalyse, šios pasiturinčios šalys dabar yra priverstos padėti šiems žmonėms savo šalies viduje, nes šie žmonės pas juos atvyksta. Ir esmė čia iš tiesų yra pripažinti, kad, kai jums yra suteikiama privilegija turėti didelius materialius turtus, jie nėra vien jūsų pasitenkinimui ir mėgavimuisi. Jie turi būti panaudojami kaip dvasinio augimo platforma, kad žmonės galėtų daugiau susikoncentruoti į savo dvasinį augimą, kad jiems nereikėtų viso savo dėmesio ir energijos skirti pragyvenimui užsidirbti. Kadangi žmonės to nepadarė, pagrinde dėl to, kad šios pasiturinčios šalys išliko materialistinėmis, jos praleido tam tikrą galimybę, ir norint suteikti joms dar vieną galimybę, jos yra verčiamos susidurti su tam tikrais žmonėmis ir tam tikromis problemomis, kurios iš tiesų parodo jų užuojautos ribas – jų pasiryžimo padėti kitiems žmonėms ribas dėl egzistuojančios visų žmonių pamatinės vienovės. Kai pakylate į aukštesnį dvasinį lygį, pakylate aukštyn vienovėje. Kadangi šios šalys to nepadarė – jos save izoliavo – dabar jos yra priverstos pamatyti savo dabartinio lygmens trūkumus. Tai nereiškia, kad šios šalys yra žemesniame lygmenyje ar blogame lygmenyje, tai tiesiog reiškia, kad jos yra pasirengusios pakilti į aukštesnį lygmenį. Jos to nepadarė, ir kadangi nenorėjo to padaryti savanoriškai, savo noru, jos dabar yra verčiamos pamatyti savo dabartinio lygmens trūkumus, kad gautų impulsą kilti į aukštesnį lygmenį, kuriame galėtų išspręsti šias problemas, kurių šiuo metu nesugeba išspręsti. Matote, kad dabartiniame sąmonės lygmenyje ir su dabartiniu požiūriu, kurį turi šios šalys, jos nesugeba išspręsti benamių, dirbančių vargšų problemų, tų, kurie neturi jokio tikslo ir jokios vilties savo gyvenime, ir atvykstančių pabėgėlių problemos. Taip pat pradės atsirasti ir kitos problemos – jos jau pradėjo atsirasti, ypač psichinės sveikatos sferoje. Tai privers šias šalis pakilti į aukštesnį lygmenį, nes jos nepasinaudojo proga, kai tam buvo laikas pakilti aukščiau savo noru.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels