Dangus

Knyga apie karą ir pokytis kolektyvinėje sąmonėje

Klausimas: Prieš keletą metų išėjo knyga „Padėkite Pakylėtiesiems Mokytojams sustabdyti karą“. Ar nuo jos išėjimo įvyko koks nors pokytis kolektyvinėje sąmonėje?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2018 m. konferencijoje Albuguerqe (JAV).

Taip, tikrai taip, nors, žinoma, tai yra subtilu, nes pagrinde šis pokytis įvyko identiteto karalijoje. Dar nepakankamai žmonių paėmė šią knygą, kalbėjo invokacijas, kad tai būtų galėję persifiltruoti per mentalinę ir emocinę karalijas ir pasiekti fizinę, tačiau, žinoma, tai gali įvykti žmonėms toliau ja naudojantis, vis didesniam žmonių skaičiui pradedant ja naudotis.

Jau įvyko tam tikri pokyčiai, ir nors tai, žinoma, nesustabdė karo, vėlgi, esmė yra tokia, kad pirmiausia mes siekiame pažadinti žmones, užimančius postus, kuriuose jie gali kažką padaryti dėl problemos, tačiau dar nebuvo pažadinti arba nebuvo įgalinti iš tiesų eiti ir kažką padaryti.

Tad tai visada yra pirmas žingsnis ir tam gali prireikti laiko. Gali prireikti šiek tiek laiko, kol šie žmonės nuspręs prabilti arba imsis veiksmų, tad mes visada į tai žvelgiame iš labiau ilgalaikės perspektyvos. Žinoma, yra situacijų, kuriose galime pamatyti greitesnius rezultatus, kaip minėjome ir kaip matėte tai Korėjoje. Ir, žinoma, yra daug ir kitų tokių situacijų, tačiau „Karo“ knyga iš tiesų padarė poveikį, padarydama pokytį kolektyvinėje sąmonėje, o galbūt turėčiau sakyti, kad tai, kaip žmonės naudojosi šia knyga, padarė poveikį.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels