Dabartinio muzikos pasaulio situacija

Klausimas: Ankstesniame atsakyme, pakylėtieji mokytojai pasakė, kad dauguma roko muzikantų ir reperių buvo puolusios būtybės. Tad ar teisingai supratau, kad jie turėjo omenyje plačiai žinomas su šiuo žanru susijusias įžymybes, o ne tiesiog visus tuo užsiimančius žmones? Taip pat norėčiau iš pakylėtųjų mokytojų išgirsti komentarą apie dabartinę muzikos pasaulio situaciją, nebūtinai ką transliuoja radijas, bet ką galėtume laikyti populiaresniais kūriniais, kurių klauso aktyviau muzika besidomintys žmonės. Kokios idėjos yra atnešamos iš pakylėtosios karalijos šiose srityse? Ir kokį tolesnį vystymąsi galime tikėtis pamatyti ateityje?

Atsakymas iš Pakylėtojo Mokytojo Sen Žermeno per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas 2021 m vebinare „Būkite atviromis durimis Žemės planetai“.

Mes niekada nesakėme, kad visi į roko muziką įsitraukę žmonės yra puolusios būtybės, nors daugelis jų yra. Ne tik roko muzikantai, bet taip pat prodiuseriai ir žmonės, kurie uždirba pinigus, kadangi jiems nerūpi, kaip jie šiuos pinigus uždirba, kas yra tipiška puolusioms būtybėms.

Kas liečia šiandieninę muziką, tai yra labai plati, labai sudėtinga tema, į kurią čia nenoriu pernelyg giliai leistis. Didžioji dalis muzikos, kurią šiandien matote, vis dar tebėra ta pati muzika, kuri buvo praeityje, ypač populiarioji muzika. Jos paskirtis yra duoti žmonėms tai, ko jie nori, o jie nori skirtingų dalykų. Tačiau daugelis jų tiesiog nori, kad jų protas būtų atitrauktas nuo juos varginančių kasdienių rūpesčių, ar kad jų protas būtų užimtas, idant jiems nereikėtų mąstyti. Daugeliui žmonių muzika tiesiog yra būdas atitraukti protą nuo susitelkimo į vidų. Ir muzika tarnauja šiam tikslui, išpildo šį poreikį, ir kai kurie žmonės uždirba daugybę pinigų tai darydami.

Egzistuoja nedidelis žmonių segmentas dabartiniame muzikos pasaulyje, kurie yra atviri idėjoms iš pakylėtosios karalijos, ir mes, žinoma, su jais dirbame taip, kaip sugebame. Ir, žinoma, aš turiu idėjų atnešti aukštesnę muzikos formą aukso amžiuje, ir tai tėra laiko klausimas, kol atsiras žmonių, kurie bus tam atviresni, ir kol kolektyvinėje sąmonėje įvyks pokytis, idant daugiau žmonių norėtų to klausyti. Jau ir šiandien yra žmonių, kurie galėtų tai atnešti. Tačiau dar nėra kritinės masės žmonių, kurie norėtų klausyti tokios muzikos, kuri iš tiesų pakeistų jų sąmonę, užuot leidusi jiems patogiai likti įsitaisius toje sąmonėje, kurioje jie šiuo metu yra.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2021 Kim Michaels