Dangus

Kaip įvertinti muziką ir filmus

Klausimas: Ar egzistuoja muzika, kuri kelia energiją, be klasikinės muzikos, tokios kaip Bethoveno ir Mocarto? Ar galėtumėte paminėti kitus sąmoningus filmus be „Spalio dangus“?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels. Šis atsakymas buvo perduotas konferencijoje Albuquerque (JAV) 2018 metais.

Aš čia norėčiau jums pateikti priemonę, kurią jau esu davusi anksčiau. Susitelkiate į savo širdį. Jums gali pavykti daug geriau tai padaryti, jeigu prisiminsite, ką šis pasiuntinys sakė apie neutralią proto būseną, nes jeigu įžengsite į neutralią proto būseną, susikoncentruosite į savo širdį, sugebėsite pajausti, kas vyksta jūsų auroje jums klausantis tam tikros muzikos arba žiūrint tam tikrus filmus. Ar energijų vibracijos yra keliamos aukštyn, ar traukiamos žemyn? Tai yra paprastas metodas, kurį galite pritaikyti daugeliui, daugeliui dalykų gyvenime.

Galiu jus užtikrinti, kad ne visa klasikinė muzika kelia energijas. Tuo pat metu, žinoma, yra daug šiuolaikinės muzikos formų, kuri kelia energijas. Kas liečia filmus, aš iš tiesų nesu filmų kritikė ir neskiriu daug laiko filmų vertinimui. Tačiau, vėlgi, jums tiesiog reikia pažiūrėti: ar tai pakylėja energijas, ar pažemina energijas. Tačiau kartais taip pat gali būti toks filmas, kuris gali pažeminti energijas, nes jame yra labai dramatiškų, smurtinių scenų, tačiau jis vis tiek perduoda žinią, kuri gali būti naudinga daugeliui žmonių.

Tai yra subtilesnis įžvalgumas, nes su šiandienine situacija, su dabartine sąmone, labai gerai žinote, kad pagrindinis kino industrijos tikslas yra pinigai. Jie žino, kad, norint uždirbti pinigų, jie jaučia, jie mano turintys duoti žmonėms tam tikrą dalyką – jie turi pateikti kažkokią dramą, turi vykti kažkoks konfliktas ir veiksmas turi vystytis dar greičiau nei ankstesniame filme.

Matote, kad filmai, ir tam tikra prasme, muzika, yra tokiame pačiame nuopolyje, kuris priverčia žmones įnikti į narkotikus ar alkoholį. Nes kai žmonės yra paveikiami tam tikru laipsniu, jie darosi vis mažiau jautresni.

Tad siekiant sužadinti reakciją, privalo būti rodoma kažkas daugiau; dar daugiau smurto, dar daugiau agresijos. Būtent dėl to žmonės, kurie rūkė marihuaną, po kurio laiko turi pereiti prie stipresnių narkotikų, kad pajaustų tą patį kaifą. Po tų filmų, kurie buvo rodomi šeštajame dešimtmetyje, jie turėjo dar labiau tai pastiprinti septintajame dešimtmetyje, ir dabar tai galiausiai yra pasiekę absurdo laipsnį, tačiau jie tiesiog nesugeba sustoti.

Tad tuo tiesiog noriu pasakyti, kad kartais galite žiūrėti filmą ir matyti, kad tam tikros jo dalys pažemina jūsų energiją. Tačiau filmas vis tiek gali perduoti tam tikrą žinią, kurią yra verta perduoti žmonėms.

Jūs, pavyzdžiui, galite matyti, ir tai yra tik vienas pavyzdys, kaip Matricos filmas labai daug reiškė daugeliui žmonių, daugeliui dvasios ieškotojų, kurie suvokė, kad šio filmo pažiūrėjimas išsprendė kažką jų sąmonėje. Jie nepriėmė visko taip rimtai, ir visgi šiame filme buvo daug smurtinių scenų ir šis filmas visatą iš esmės vaizduoja kaip mašiną. Tai, žinoma, nėra aukščiausias supratimas, ir vis dėlto, ar šis filmas padėjo kai kuriems žmonėms? Taip, padėjo, kaip ir kai kurie kiti filmai.

Galite matyti populiariuose Žvaigždžių Karų filmuose, kad (ypač pirmuosiuose filmuose) jie skleidė tam tikrą žinią, kuri surezonavo su daugeliu žmonių, tačiau juose, žinoma, buvo daug smurtinių scenų, ir visgi juose buvo pateiktas tam tikras tamsos jėgų ir jų įtakos pavaizdavimas. Tačiau, žinoma, jų pristatomas sprendimas yra išsitraukti savo šviesos kalaviją ir (auditorija sureaguoja negarsiai nusijuokdama) juos nužudyti. Tai, žinoma, yra ne visai tai, ko moko Pakylėtieji Mokytojai.

Tačiau, vėlgi, sprendimas čia nėra tai, kad mes jums turime pateikti muzikos sąrašą, kurios galite klausyti, ar sąrašą filmų, kuriuos galite žiūrėti. Žiūrėkite filmus ir klausykite muzikos kaip galimybę stiprinti savo įžvalgumą, pajausdami savo širdyje, kaip tai veikia jūsų energijas.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2018 Kim Michaels