Dangus

Kokios muzikos turėtume vengti?

Klausimas: Kaip galėtume nuspręsti, kokios muzikos turėtume vengti? Ar tiesiog turėtume vengti muzikos, kuri mus liūdina arba dirgina, o gal turėtume žinoti specifines harmonijas, ritmus, stilius arba muzikos atlikimą – pavyzdys čia būtų elektroninė muzika arba labai garsi muzika, kokia, pavyzdžiui, yra leidžiama kino teatruose? Ar egzistuoja kokie nors kriterijai, kuriais galėtume naudotis?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels konferencijoje Los Andžele 2015 metais:

Paprasčiausias būdas, mano mylimieji, įvertinti muziką, yra išsitreniruoti gebėjimą pajausti širdyje, kaip jau anksčiau sakėme, ar kažkas pakylėja aukštyn, ar pažemina jūsų vibracijas. Tai yra įmanoma suprasti, susiderinant su savo širdies čakra. Tai galioja ne tik muzikai, bet iš esmės, kai pakankamai sustiprinsite savo jautrumą, galėsite tuo naudotis visiems fizinėje oktavoje egzistuojantiems dalykams patikrinti. Galėsite įeiti į restoraną, ir jeigu būsite susiderinę su savo širdies čakra, galėsite, peržvelgę meniu, pajausti, kurie valgiai kelia jūsų vibracijas, o kurie žemina. Jeigu nė vienas iš valgių nekelia jūsų vibracijų, tuomet galėsite išeiti ir susirasti kitą restoraną. Tas pats galioja ir muzikos atveju.

Daugelis žmonių yra priėmę požiūrį, kad turėtų klausyti muzikos, tačiau iš kur gi ateina šis požiūris, jei ne iš industrijos, kuri nori jums parduoti daugiau muzikos? Neprivalote klausyti muzikos. Ir jau kuo tikriausiai neprivalote visada klausyti muzikos. Kodėl bijote tylos? Tyla gali būti kaip tik tas fonas, kuris jums reikalingas, norint išgirsti savo aukštesnįjį aš arba pakylėtuosius mokytojus. Na ir dabar, jeigu muzika ir tam tikros muzikos rūšys jus įkvepia ir pakylėja jūsų energijas, išplečia jūsų sąmonę, tuomet, žinoma, klausykite jos. Tačiau lengvai galite pajausti, kokia tai yra muzika, ir ji kiekvienam žmogui gali būti skirtinga. Ir šie skirtumai priklauso nuo sąmonės lygio.

Žinau, kad praeityje sakėme, jog tam tikrų muzikos rūšių geriau būtų vengti. Tie mokymai, didele dalimi, vis dar tebegalioja, galioja daugeliui žmonių. Vis dėlto, visur egzistuoja išimtys, tad šiame amžiuje nebenorime duoti griežto mokymo, ko turėtumėte vengti, o ko turėtumėte klausyti. Žinoma, egzistuoja tam tikrų rūšių muzika, kurios daugumai žmonių reikėtų vengti: tai tokia muzika, kuri pažemina jūsų energijas, kuri turi sinkopinį ritmą, kuri jūsų energijas sustumia į pagrindo čakrą, šitaip ją įaudrindama, kas tuomet sukelia seksualines fantazijas arba besaikius seksualinius troškimus.

Tačiau taip pat egzistuoja tam tikros muzikos rūšys, kurią dvasingi žmonės vadina pozityvia arba pakylėjančia muzika, ir gali būti, kad ji nepažemins jūsų energijų, tačiau ji taip pat niekuo neprisidės prie aukštyn kylančios spiralės. Ji tiesiog gali atitraukti jūsų dėmesį nuo įsiklausymo į savo širdį. Tad svarbiausia čia yra štai kas: Pajauskite, ką muzika daro jūsų energijai: pakylėja ją, ar pažemina, tačiau taip pat skirkite laiko tiesiog paklausyti tylos.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2015 Kim Michaels