Alergijomis sergantys vaikai

Klausimas: Staiga mažiems vaikams atsiranda alergijų simptomai, ir žmonės sako, kad taip yra dėl vakcinų, bet galbūt tai yra, kaip ir kitų ligų atveju, susiję su tam tikra kolektyvine sąmone?

Atsakymas iš Pakylėtosios Mokytojos Motinos Marijos per Kim Michaels, perduotas konferencijoje Olandijoje 2017 metais:

Sąmonės kėlimo procesas yra toks procesas, per kurį palaipsniui įgyjate gebėjimą prisiimti už save vis daugiau ir daugiau atsakomybės. Daugelis žmonių dar nėra tame lygmenyje, kuriame turėtų norą ar gebėjimą tai padaryti. Kai nesate prisiėmę atsakomybės už save, kai kažkas jums nutinka, kas jums nepatinka, ko nepriimate arba nenorite matyti, jūsų įprastinė reakcija yra ieškoti kažko arba ko nors, ką galėtumėte apkaltinti. Ieškote reliatyviai paprasto paaiškinimo, kad tai sukėlė kažkokia išorinė jėga ir todėl jums nieko dėl to nereikia daryti.

Tai yra pagrindinis psichologinis mechanizmas, kuomet žmonės pastebi, kad vis daugiau ir daugiau vaikų turi alergijas, ir todėl jie sako, kad kažkas turi būti dėl to kaltas, ir, – ak taip, – štai kas tai yra: skiepai, ir visos tos konspiracijų teorijos, kuriomis jie tiki. Ką daro konspiracijos teorijos? Jos teigia, kad egzistuoja kažkas, ką galima kaltinti, tai yra, kad egzistuoja slapta konspiracija. Jūs dėl to nesate kalti, jums nereikia pažvelgti į save. Realybė čia yra tokia, kad į įsikūnijimą ateina daugiau vaikų, sergančių įvairiomis ligomis ir alergijomis.

Kas yra alergija, mano mylimieji? Na, tai gali būti du dalykai. Tai gali būti, kad esate žemesnėje sąmonės būsenoje, kurioje neturite pakankamai sąmoningumo išvengti tam tikros fizinės sąlygos poveikio. Yra tam tikri fizinio pasaulio aspektai, kurie jus veikia, nes jūsų sąmonė nėra pakankamai aukšta. Žmonėms, kurie šios alergijos neturi, taip gali būti dėl to, kad jie yra transcendavę tą konkrečią sąmonę, tad net jeigu jie susiduria su, pavyzdžiui, žiedadulkėmis, jų tai nepaveikia. Tai yra vienas scenarijus.

Su daugeliu ateinančių vaikų iš tiesų yra taip, kad jie turi aukštesnį sąmonės lygį, tad jie yra jautresni. Idealus scenarijus, norint išvengti šio fenomeno, kai vaikai ateina su alergijomis, būtų pakelti tam tikrose vietose esančią kolektyvinę sąmonę. Kadangi to neįvyko, šios ateinančios labiau pažengusios sielos, yra tokios jautrios, kad reaguoja ne tiek į fizinę substanciją, kiek į sąmonę, kuri nebuvo pakelta. Yra vaikų, kuriems, pavyzdžiui, yra diagnozuojama alergija žiedadulkėms, tačiau alergiški jie iš tiesų yra ne žiedadulkėms. Jie yra alergiški tam tikram kolektyvinės sąmonės aspektui, kuris galėjo būti transmutuotas, bet nebuvo.

Idealiu atveju, tai turėjo būti transmutuota dar prieš ateinant šiems vaikams, kad jie neturėtų tos alergijos. To neįvyko, tad dabar turite šią situaciją, kurioje, vėlgi, šios sielos yra pasiryžusios ateiti, nors joms ir tenka prisiimti šią fizinę naštą.

Versta iš www.ascendedmasteranswers.com

Visos teisės saugomos © 2017 Kim Michaels